Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

DLAHANDLU.PL– LUTY 2018

Jak czytamy w serwisie dlahandlu.pl w styczniu do poznańskiego oddziału sieci Livio dołączyło 13 nowych placówek, w tym kolejne 3 nowe sklepy w województwie lubuskim. Na koniec stycznia w tym regionie pod szyldem Livio działało już 506 sklepów. Poznański oddział Polskiej Sieci Handlowej Livio S.A. kontynuuje tym samym politykę rozwoju i przekracza granice województwa wielkopolskiego. Z materiału dowiadujemy się, iż PSH Livio S.A. należąca do GK swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę i  zrzesza już ponad 2300 placówek nie zwalniając tępa ekspansji. Dalej czytamy m.in. o czynnikach, które decydują o wyborze przystąpienia do PSH Livio. Cały materiał dostępny tutaj.

WIADOMOSCIHANDLOWE.PL– LUTY 2018

W serwisie internetowym Wiadomości Handlowych opublikowano artykuł „Wielkopolskie Livio ma już ponad 500 placówek”, z którego dowiadujemy się, iż w styczniu do poznańskiego oddziału sieci Livio dołączyło 13 nowych placówek, w tym kolejne trzy w województwie lubuskim. Tym samym poznański oddział przekracza granice województwa wielkopolskiego. Jak czytamy dalej na koniec stycznia w tym regionie pod szyldem Livio działało już 506 sklepów. W materiale podkreślono, iż PSH Livio to rozpoznawalna marka, w pełni oparta na polskim kapitale. Franczyzodawca oferuje systematyczne akcje marketingowe. Kupcy mogą też skorzystać z pomocy operatora w zakresie remodelingu sklepów i wdrażania planogramów. Mają też stały dostęp do szkoleń e-learningowych i możliwości rozwoju. Cały artykuł dostępny tutaj.

DLAHANDLU.PL– LUTY 2018

W serwisie dlahandlu.pl ukazała się informacja, iż spółka Specjał Finanse uruchomiła sklep internetowy poprzez który można zamawiać  m.in.: telefony, laptopy, routery, modemy LTE oraz inne akcesoria. Jak czytamy w materiale, oferta nowo otwartego sklepu internetowego skierowana jest do klientów detalicznych i  hurtowych.

 

WIADOMOSCIHANDLOWE.PL– LUTY 2018

W internetowym wydaniu Wiadomości Handlowych opublikowany został artykuł informujący o tym, iż Polska Sieć Handlowa Livio organizuje szkolenia z dofinansowaniem unijnym dla właścicieli i personelu franczyzy Livio i Nasz Sklep, a także dla partnerów handlowych GK Specjał. Poziom dofinansowania waha się od 50 proc. do 80 proc. (uzależnione jest to od wielkości firmy, wykształcenia, wieku uczestników szkolenia oraz regionu, w którym działa przedsiębiorstwo). Jak dowiadujemy się z  materiału, do tej pory z sukcesem pozyskano środki unijne i zorganizowano szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta, programów komputerowych zarządzających sklepem, merchandisingu oraz obsługi stoisk specjalistycznych. Dalej czytamy, iż dużym zainteresowaniem wśród właścicieli firm cieszy się cykl szkoleń z zakresu BHP dla pracodawców. Po ukończeniu tego szkolenia pracodawcy będą mogli szkolić swoich pracowników w zakresie BHP. Właścicieli i menadżerów firm współpracujących z Grupą Kapitałową Specjał zainteresowanych szkoleniami dla kadry zarządzającej lub swoich pracowników PSH Livio zaprasza do kontaktu – poinformowano w artykule. Cały materiał dostępny tutaj.

POPON.PL - STYCZEŃ 2018

Na łamach serwisu popon.pl rozpoczęto publikacje cyklów wywiadów z Członkami Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, w którym przedstawiani będą Pracodawcy, którzy swoją pasją, pomysłem, działalnością wskazują kierunek innym. POPON chce chwalić i promować sukcesy swoich Pracodawców. Jako pierwszy z cyklu opublikowany został  wywiad z Prezesem Zarządu Grupy Kapitałowej Specjał Krzysztofem Tokarzem. W wywiadzie Prezes Tokarz tłumaczy czym zajmuje się firma, charakteryzuje swoich klientów i omawia najważniejsze projekty, które zrealizowała lub realizuje  Grupa. W materiale poinformowano, iż GK Specjał jest przedsiębiorstwem, które od lat stwarza warunki pracy i rozwoju pracownikom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Krzysztof Tokarz podkreśla, iż osoby niepełnosprawne starają się wykonywać swoją prace jak najlepiej, bardzo ją sobie cenią i jeśli ją podejmują robią wszystko żeby jej nie stracić, ale wymagają też szczególnych środków dotyczących warunków pracy, opieki przełożonych i wymogów technicznych. Prezes wyjaśnia, iż GK Specjał stara się z roku na rok podnosić te standardy pracy. W wywiadzie Krzysztof Tokarz mówi o  konieczności zwiększenia kwoty dofinansowań, które niestety w ostatnich latach cały czas spadają. Akcentuje, iż niezbędne są motywatory dla pracodawców i określone ulgi które, będą rekompensować zwiększone nakłady w infrastrukturę oraz ujednolicone przepisy zatrudniania dla ZPCHR jak również dla firm z otwartego rynku, bez szeregu wymogów. Poza tym szereg pojawiających się kontroli i skomplikowane przepisy i ich różna i niejasna interpretacja powodują czasochłonność i zaangażowanie wielu osób w ten proces co również jest kosztogenne – podkreśla w wywiadzie Prezes GK Specjał Krzysztof Tokarz. Cały wywiad dostępny tutaj.

DLAHANDLU.PL – STYCZEŃ 2018

Livio przekracza granice województwa wielkopolskiego – pod takim tytułem ukazał się artykuł  w serwisie dlahandu.pl. Jak czytamy w materiale poznański oddział PSH Livio w grudniu ubiegłego roku powiększył się o kolejną placówkę TOP Premium. Placówka o powierzchni 120 mkw. powstała w miejscowości Kargowa przy ul. Powstańców Wielkopolskich 29 (woj. lubuskie) – poinformowano w materiale. Dalej czytamy, iż sieć Livio kontynuuje tym samym politykę rozwoju i przekracza granice województwa wielkopolskiego.  W artykule podkreślono, iż o wyborze przystąpienia do PSH Livio, jak twierdzi właściciel sklepu Marian Szewczyk, decydowało kilka ważnych elementów m.in. : 100 proc. polski kapitał sieci, rozpoznawalność w województwie wielkopolskim i lubuskim, szeroka oferta produktów marki własnej, liczne promocje gazetkowe i plakatowe, pomoc ze strony sieci w przygotowaniu wizualizacji sklepu zgodnie z zasadami merchandisingu w oparciu o standardy Livio. Cały materiał dostępny tutaj.

FRANCZYZAWPOLSCE.PL – STYCZEŃ 2018

W serwisie franczyzawpolsce.pl. opublikowano artykuł  - Duża firma wchłonie sieć sklepów spożywczych, w którym poinformowano, iż PSH Nasz Sklep ma zgodę na przejęcie spółki Megana, do której należy sieć sklepów spożywczych Avita. Jak czytamy w materiale Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) nie ma zastrzeżeń do przejęcia przez Polską Sieć Handlowa Nasz Sklep z Grupy Specjał kontroli nad spółką Megana. Według oceny urzędu, koncentracja nie ograniczy konkurencji na rynku handlu detalicznego. Autor artykułu przypomina, iż PSH Nasz Sklep złożył wniosek w sprawie przejęcia kontroli nad Megana pod koniec października 2017 r. Cały artykuł dostępny tutaj.

DLAHANDLU.PL – STYCZEŃ 2018

W serwisie dlahandlu.pl przytoczono materiał opublikowany na stronie franczyzawpolsce.pl. w którym podano, iż PSH Nasz Sklep ma zgodę na przejęcie spółki Megana, do której należy sieć sklepów spożywczych Avita. Jak czytamy dalej Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) nie ma zastrzeżeń do przejęcia przez PSH Nasz Sklep z Grupy Specjał kontroli nad spółką Megana. Według oceny urzędu, koncentracja nie ograniczy konkurencji na rynku handlu detalicznego. W materiale przypomniano, iż PSH Nasz Sklep złożył wniosek w sprawie przejęcia kontroli nad Megana pod koniec października 2017 r. Z publikacji  dowiadujemy się także, iż MEGANA Spółka z o.o. prowadzi działalność na rynku detalicznej sprzedaży towarów konsumpcyjnych. Sklepy Avita działają na południu Polski. Cały materiał dostępny tutaj.

MONEY.PL – STYCZEŃ 2018

W serwisie money.pl opublikowany został materiał, w którym poinformowano, iż Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) nie ma zastrzeżeń do przejęcia przez Polską Sieć Handlowa Nasz Sklep z Grupy Specjał kontroli nad spółką Megana. Jak czytamy w artykule postępowanie UOKiK wykazało, że transakcja nie doprowadzi do ograniczenia konkurencji. PSH Nasz Sklep złożyła do UOKiK wniosek ws. przejęcia kontroli nad Magana w końcu października 2017 r. Jak wówczas informował Urząd, przejęcie kontroli nastąpi poprzez nabycie przez Nasz Sklep 100 % udziałów w kapitale zakładowym Megana. Cały artykuł dostępny tutaj.

 

 

WIADOMOSCIHANDLOWE.PL – STYCZEŃ 2018

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodził się na przejęcie przez PSH Nasz Sklep spółki Megana, która jest właścicielem sklepów Avita, czytamy w materiale który opublikowany został w serwisie wiadomoscihandlowe.pl. Avita ma obecnie około 90 placówek. Firma powstała na przełomie 1995 i 1996 roku. Większość jej sklepów położona jest w woj. małopolskim i podkarpackim. Cały artykuł dostępny tutaj.

1  Poprzednia  7  8  9  10  11  12  13  14  15  Nastepna  59

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test