Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

PORTALSPOZYWCZY.PL – LUTY 2020

Portal spożywczy podał informacje o rozwoju sieci Livio.  W styczniu do śląskiego oddział Livio dołączyło sześć placówek. W Kielcach ruszyły dwa nowe sklepy w formacie Livio Express (Kielce i Radomsko), a poznański oddział sieci przyłączył w minionym miesiącu aż 15 nowych punktów i skupia już 763 placówki. Ponadto 1 lutego w miejscowości Nielubia koło Głogowa otwarto pierwszy w regionie sklep Livio Top.

 

HURT I DETAL – LUTY 2020

Na łamach magazynu Hurt i Detal zamieszczono komunikat dotyczący nowej inwestycji GK Specjał – budynku zlokalizowanego przy ulicy Ciepłowniczej 8 w Rzeszowie. Jak podano w materiale nowy budynek dla firmy Specjał stanowi kolejny krok do wzrostu obrotów i budowania przewagi konkurencyjnej, czyli realizowania przyjętej strategii rozwoju. Obiekt dysponuje powierzchnią ponad 2 tys. mkw. Część biurową stanowi 1071 mkw., z kolei magazyn 904 mkw. Na część administracyjno-socjalną przeznaczono 100 mkw.

GK Specjał konsekwentnie realizuje strategię rozwoju zorientowaną na wzrost obrotów i zwiększenie sprzedaży. Już w zeszłym roku firma zintensyfikowała swoje działania na rynku poprzez otwarcia nowych oddziałów, czy zmianę lokalizacji. Wszystkie te elementy mają na celu wzmocnienie potencjału firmy oraz jej pozycji na rynku.

 

DLAHANDLU.PL – LUTY 2020

Na portalu ukazała się informacja dotycząca nowej inwestycji GK Specjał, czyli budynku przy ul. Ciepłowniczej 8 w Rzeszowie. Nowy budynek firmy stanowi kolejny krok do wzrostu obrotów i budowania przewagi konkurencyjnej, czyli realizowania przyjętej strategii rozwoju. Obiekt dysponuje powierzchnią ponad 2 tys. mkw. Część biurową stanowi 1071 mkw, z kolei magazyn 904 mkw. Na część administracyjno-socjalną przeznaczono 100 mkw.

 

HANDELEXTRA.PL - LUTY 2020

Portal handelextra.pl poinformował o zwiększeniu możliwości logistycznych przez GK Specjał. Jak czytamy w materiale GK Specjał konsekwentnie realizuje strategię rozwoju zorientowaną na wzrost obrotów i zwiększenie sprzedaży. W materiale podano również, że już w zeszłym roku firma zintensyfikowała swoje działania na rynku poprzez otwarcia nowych oddziałów, czy zmianę lokalizacji. Wszystkie te elementy mają na celu wzmocnienie potencjału firmy oraz jej pozycji na rynku.

 

DLAHANDLU.PL - LUTY 2020

Na łamach portalu zamieszczono przegląd sieci franczyzowych wraz z opisem ich oferty. Wymieniono ofertę Livio.  Jak czytamy w materiale W tej sieci nie ma progu wejścia ani żadnych opłat. Livio przyjmuje franczyzobiorców w już funkcjonujących sklepach, bez względu na lokalizację. Franczyzobiorcami sieci są zarówno osoby rozpoczynające przygodę z biznesem, niezależni handlowcy jak i franczyzobiorcy innych sieci. W materiale przytoczono komentarz ze strony sieci: współpraca z PSH Livio S.A to realne oszczędności i zyski: nawet 40 000 zł rocznie z tytułu wypłaconego retra; około 20 000 zł rocznie w formie dodatkowych rabatów i upustów oraz około 10 000 zł rocznie z tytułu innych umów około handlowych. Podano również dane, iż na koniec 2019 roku we franczyzie Livio działało 2714 sklepów, a w tym roku sieć planuje dołączenie 500 kolejnych placówek. W sumie we wszystkich franczyzowych konceptach GK Specjał (Livio, Nasz Sklep, Rabat Detal) działały 8603 placówki.

 

PORADNIK HANDLOWCA - GRUDZIEŃ 2019

W magazynie Poradnik Handlowca został zamieszczony opis dotyczący placówki Nasz Sklep w Jasionce. Materiał poświęcony jest przedświątecznemu okresowi sprzedaży w kontekście wzrostu sprzedaży wybranych grup produktów. W materiale wypowiada się kierownik placówki Nasz Sklep. 

TVP RZESZÓW – LISTOPAD 2019

W internetowym serwisie TVP Rzeszów zamieszczono relację z wydarzenia.  W Centrum Kongresowym G2A Arena w Jasionce rozpoczęły się dwudniowe Międzynarodowe Targi Biznes-Żywność-Medycyna-Auto Flota. To jedna z największych imprez wystawienniczo-handlowych w południowo-wschodniej Polsce. 22. edycja Targów Biznes-Żywność-Medycyna-Auto Flota przyciągnęła do Jasionki ponad 300 wystawców. Dominuje branża spożywcza z polskim kapitałem. Pierwszego dnia imprezę odwiedziło tysiące osób. To przede wszystkim właściciele sklepów, przedstawiciele dużych grup zakupowych, oraz klienci indywidualni. Ważną częścią targów są prezentacje i debaty poświęcone kierunkom rozwoju i zagrożeniom dla polskiego handlu. Krzysztof Tokarz, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Specjał podczas wywiadu dla telewizji powiedział, że zagrożeniem na pewno jest to, że te duże sieci handlowe mają ogromy kapitał, w związku z tym dysponując takim kapitałem mogą dużo inwestować, niekoniecznie muszą mieć od razu zysk. Natomiast nasze rodzime sieci niestety ten zysk muszą mieć, bo inaczej nie przeżyją.

 

 

HURT I DETAL – LISTOPAD 2019

W internetowym wydaniu magazynu Hurt i Detal zamieszczono relację z XXII edycji Targów Biznes -Żywność- Medycyna-Auto Flota Rzeszów 2019.  Tegoroczna edycja Targów ponownie odbyła się w obiekcie G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce, który jest obecnie najnowocześniejszym obiektem biznesowym zlokalizowanym na terenie województwa. Targi po raz 22 otworzył prezes GK Specjał Krzysztof Tokarz. Na ponad 16 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej zaprezentowały się firmy z różnych branż, m.in.: FMCG, motoryzacyjnej, finansowej, medycznej, poligraficznej, ochrony mienia, wyposażenia wnętrz sklepów, hurtowni i magazynów. Podczas dwóch dni Targów odbywały się losowania nagród dla osób posiadających KUPONY LOTERYJNE. W sumie rozlosowano kilkadziesiąt nagród o łącznej kwocie ponad 30 tys. złotych. Podczas Gali Wieczornej zostały także wręczone odznaczenia państwowe od prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pana Andrzeja Dudy.

 

PULS BIZNESU – PAŹDZIERNIK 2019

W magazynie Puls Biznesu opublikowano materiał dotyczący rozwoju Grupy Kapitałowej Specjał, w kontekście rynku zdominowanego przez zagraniczne sieci handlowe. Jak napisano w materiale  rzeszowska Grupa Kapitałowa Specjał— stopniowo zwiększają skalę. Główna firma w grupie, czyli PPHU Specjał, w ubiegłym roku miała 1,2 mld zł przychodów, o 10 proc. więcej niż rok wcześniej. Na poziomie całej grupy przychody sięgnęły niespełna 1,7 mld zł. W materiale umieszczono również wypowiedź prezesa, który zapowiedział, że w tym roku firma zbliży się do bariery 2 mld zł. Zacytowano również jego wypowiedź- obecnie w trzech sieciach franczyzowych, które obsługujemy, działa 8,6 tys. sklepów, a do końca roku ma być ich 9 tys. W perspektywie dwóch najbliższych lat celem jest przekroczenie liczby 10,5 tys. sklepów franczyzowych. W materiale podano również wielkość poszczególnych sieci franczyzowych - najwięcej placówek działa pod szyldem Nasz Sklep — jest ich prawie 4 tys. W sieci Livio działa 2,6 tys. sklepów, a Rabat — prawie 2 tys. Trzecia sieć wchodzi w skład grupy Specjał od ubiegłego roku. W momencie przejęcia liczyła 1,1 tys. placówek.

 

PORADNIK HANDLOWCA – PAŹDZIERNIK 2019

W magazynie branżowym Poradnik Handlowca zamieszczono zapowiedź XXII edycji Targów Biznes -Żywność- Medycyna-Auto Flota Rzeszów 2019. Jak czytamy w materiale jedna z największych imprez wystawienniczo-handlowych w południowo-wschodniej Polsce powraca jesienią z kolejną, już 22 odsłoną. Po sukcesie zeszłorocznej edycji, w tym roku organizatorzy spodziewają się około 300 wystawców. W G2A Arenie w Jasionce koło Rzeszowa będzie można zobaczyć oferty dystrybutorów artykułów spożywczych, firm ubezpieczeniowych, banków, firm działających w branży turystycznej, hotelarskiej, informatycznej, telekomunikacyjnej, firm zajmujących się wyposażeniem i aranżacją wnętrz: sklepów, hurtowni, biur, lokali gastronomicznych.  Od  kilku  edycji wśród wystawców są również dealerzy samochodów dostawczych i osobowych. Obecność zagranicznych producentów nadaje wydarzeniu międzynarodowy charakter i przyciąga corocznie kilka tysięcy zwiedzających. Na wszystkich uczestników czekają także liczne promocje, degustacje, a także losowania nagród. Wstęp na Targi jest bezpłatny. W tekście podano również, że w drugi dzień Targów o godz. 12:00 odbędzie się koncert Sławomira.

 

1  Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  Nastepna  59

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test