Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

WIADOMOŚCI HANDLOWE - MAJ 2019

Na stronie głównej portalu Wiadomości Handlowe opublikowano informację o przyznaniu nagród dla najlepszych dystrybutorów. Powiadomiono, że Grupa Kapitałowa Specjał otrzymała tytuł Dystrybutora Roku już po raz piąty. W tekście zasygnalizowano, że GK Specjał to największy krajowy dystrybutor hurtowy, a jednocześnie operator detaliczny, który wyrósł na bazie doświadczeń firmy rodzinnej i oparty jest w 100 proc. na rodzimym kapitale. Dodano również, że obecnie Grupa Specjał ma swoje hurtownie produktów FMCG w 16 miastach Polski.

 

WIADOMOŚCI HANDLOWE - MAJ 2019

Na portalu zamieszczono relację z VII Dnia Handlowca, który odbył się 24 maja w Rzeszowie. W materiale czytamy, że w części handlowej wzięło udział ponad 120 wystawców, a ich stoiska odwiedziło prawie 1000 klientów. Redakcja w tejże relacji opisała przebieg wydarzenia, liczne degustacje i promocje, czy specjalnie przygotowane rabaty, które sprzyjały zakupom. Wspomniano również o wieczornym bankiecie – Balu Handlowca, podczas którego przemawiał prezes GK Specjał oraz wręczono wyróżnienia dla klientów. artykułu zostały dołączone liczne zdjęcia ilustrujące przebieg wydarzenia. 

PORADNIK HANDLOWCA - MAJ 2019

Na portalu opublikowano wiadomość o wysokiej pozycji Grupy Kapitałowej Specjał w tegorocznym rankingu Największych Polskich Firm tygodnika Wprost. Jak czytamy w materiale Specjał znalazł się na 11 pozycji, tym samym zanotował znaczny awans w stosunku do roku ubiegłego.

 

HURT I DETAL – MAJ 2019

Na portalu internetowym magazynu Hurt i Detal zamieszczono news dotyczący wzrostu obrotów Grupy Kapitałowej Specjał o 30 procent w pierwszym kwartale tego roku. Podkreślono również plany firmy, wśród których wymieniono:  rozwój własnych sieci franczyzowych z planem osiągnięcia 10 000 sklepów, czy zacieśnienie współpracy z producentami. Plany te mają zostać zrealizowane w latach 2019-2021.  Jak czytamy w tekście dobrą kondycję firmy potwierdza ostatni ranking tygodnika Wprost – 200 największych polskich firm, w którym GK Specjał znalazła się na 11 miejscu.  Co więcej po raz kolejny GK Specjał zajęła najwyższą lokatę wśród firm hurtowych branży FMCG z polskim kapitałem. 

DLAHANDLU.PL - MAJ 2019

Portal dlahandlu.pl jako kolejny informuje o wzroście obrotów Grupy Kapitałowej Specjał. W materiale podano, że firma odnotowała 30 proc. wzrost obrotów w pierwszym kwartale 2019 roku. W tekście przytoczono również fragment oficjalnego komunikatu firmy: „uzyskany wynik satysfakcjonuje, ale i pozwala prognozować, że w kolejnych miesiącach ta tendencja wzrostowa utrzyma się, a nawet wzmocni. Na kolejne lata GK Specjał zdefiniowała bardzo odważne, a jednak rozsądnie skalkulowane cele”. Na portalu podano również, że mimo silnej konkurencji i dynamicznej sytuacji na rynku, Specjał nie zwalnia i konsekwentnie realizuje swój plan zwiększenia obrotów. Dodano, że pierwszy kwartał firma kończy z 30-procentowym wzrostem, a prezes zarządu Krzysztof Tokarz zapowiada, że kontynuowane będą działania mające na celu dalszy wzrost.

 

WIADOMOŚCI HANDLOWE - KWIECIEŃ 2019

W kwietniowym wydaniu magazynu Wiadomości Handlowe znalazł się materiał poświęcony rozwojowi Grupy Kapitałowej Specjał. Informacja odnosi się do zapowiedzi rozwoju firmy ogłoszonych przy okazji Konferencji Sił Sprzedaży w marcu 2019 przez prezesa zarządu Krzysztofa Tokarza. Jak czytamy w tekście Grupa Kapitałowa Specjał przygotowała strategię rozwoju na lata 2019-2021. W materiale napisano również, że firma posiadała na koniec lutego br. 7 699 sklepów sieci franczyzowych (Nasz Sklep, Rabat Detal i Livio), a w planach jest uzyskanie liczby 10 tys. placówek. Ponadto wspomniano,  że ważnym elementem rozwoju firmy w najbliższych latach ma być ekspansja sieci hurtowni. Przypomniano również, że Grupa Kapitałowa Specjał od końcówki zeszłego roku uruchomiła w sumie cztery nowe oddziały sprzedaży hurtowej: w Ostrowcu Świętokrzyskim, Radomiu, Zielonej Górze i Lublinie. W materiale czytamy również, że GK Specjał nie pokryła jeszcze swoim zasięgiem terenu całego kraju, ale wciąż jeszcze pozostają regiony, gdzie planowane są otwarcia nowych oddziałów.

PORADNIK HANDLOWCA - MARZEC 2019

W marcowym wydaniu magazynu Poradnik Handlowca ukazał się artykuł o handlu w Czempiniu – niewielkim miasteczku, w którym doskonale funkcjonuje handel detaliczny. Co więcej działają w nim sklepy należące do różnych sieci handlowych. Między innymi w centrum miasta znajduje się sklep Livio. Sklep cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów, ponieważ mogą w nim znaleźć świeże artykuły oraz liczyć na miłą i fachową obsługę.

 

WIADOMOŚCI HANDLOWE - LUTY 2019

W magazynie Wiadomości Handlowe ukazał się wywiad z Krzysztofem Gradeckim, współwłaścicielem Polskiej Grupy Drogeryjnej i udziałowcem spółki Rabat Detal. Opowiedział on o przejęciu większościowych udziałów spółki Rabat Detal przez Grupę Kapitałową Specjał. Jego zdaniem Specjał, jako nowy inwestor jest w stanie efektywnie rozwijać biznes. Według niego firma jest potężnym podmiotem handlowym. W wywiadzie zdradził również plany na realizację w sklepach sieci Nasz Sklep czy Livio pewnych projektów drogeryjnych.

 

PORADNIK HANDLOWCA - LUTY 2019

W magazynie Poradnik Handlowca ukazał się obszerny wywiad z Janem Sałatą, Prezesem Zarządu PSH Nasz Sklep. W wywiadzie Jan Sałata podkreślił dobre wyniki jakie sieć odnotowała w zeszłym roku, a to głównie wzrost ilości nowych sklepów aż o 171. Jak stwierdził spadające rentowności w handlu detalicznym skłaniają przedsiębiorców do przyłączania się do sieci detalicznych. Tymczasem działanie w ramach dużej organizacji pozwala na korzystanie z efektów skali. Prezes Jan Sałata dodał, że sieć w kolejnych latach będzie pracowała nad poprawą rozpoznawalności, ujednoliceniem czy informatyzacją.

 

PORADNIK HANDLOWCA LUTY 2019

Na łamach Poradnika Handlowca zamieszczono informację, że od stycznia br. stanowisko Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Handlowego PPHU Specjał objął Remigiusz Czernecki. W materiale po krótce przedstawiono doświadczenie nowego wiceprezesa. Wspomniano również o jego kompetencjach i obowiązkach w firmie.

 

1  Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  Nastepna  59

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test