Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

WIADOMOŚCI HANDLOWE - CZERWIEC/LIPIEC 2013

Na str. 38 zamieszczona została informacja dotycząca dalszego utwardzania franczyzy.  Na tę formę decydują się m.in. działające ze Specjałem gs-y. Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Głogowie Małopolskim podpisała umowę, na mocy której dwie z czterech placówek, jakie prowadziła dotąd pod szyldem Nasz Sklep, zostały przekształcone w Delikatesy Premium. W tej formie w kwietniu ruszyła placówka w Nowym Sączu przy ul. Tarnowskiej. Liczący blisko 450 mkw. sklep oferuje ponad 6000 artykułów. Jego właściciele, Grzegorz Zaranek i Marcin Król działają w branży detalicznej od sześciu lat.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - CZERWIEC/LIPIEC 2013

Na str. 17 zamieszczony został news dotyczący otwarcia kolejnej placówki pod szyldem Nasz Sklep. 2350. sklep o powierzchni 200 mkw. działa przy ul. Kartuskiej w miejscowości Nowa Karczma na Pomorzu. Jej właścicielem jest Józef Richert.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - CZERWIEC/LIPIEC 2013

Na stronie krótka relacja z biesiady handlowej, która miała miejsce końcem maja br. Deszczowa pogoda nie odstraszyła odwiedzających, na których oprócz atrakcyjnej oferty handlowej czekało mnóstwo smakowitych degustacji, promocji.

ŻYCIE HANDLOWE - CZERWIEC 2013

W numerze zamieszczony został news dotyczący otwarcia kolejnej placówki pod szyldem Nasz Sklep. Sklep  położony jest w miejscowości Nowa Karczma przy ul. Kartuskiej 2. Na powierzchni 200 mkw. klienci mogą zakupić asortyment spożywczy, nabiałowy, mięso i wędliny, chemię oraz alkohol. Pomorska placówka to już 2350. obiekt należący do sieci franczyzowej Nasz Sklep.

ŻYCIE HANDLOWE - CZERWIEC 2013

W dziale Aktualności zamieszczona została relacja z wiosennej edycji biesiady handlowej Specjał. Deszcz nie przeszkodził detalistom w tłumnym odwiedzeniu stoisk i podpisywaniu umów. Odwiedzający mogli wybrać najlepszą dla siebie ofertę z pośród 120 wystawiających się firm, spróbować nowości i dokonać zakupów na bardzo atrakcyjnych warunkach. Biesiada handlowa tradycyjnie podzielona była na dwie części: handlową i biesiadną, której zwieńczeniem był pokaz sztucznych ogni i zabawa przy grillach, piwie i muzyce biesiadnej.

 

ŻYCIE HANDLOWE - CZERWIEC 2013

 W regionalnych inicjatywach na str. 16 pod lupę wzięto region mazowiecki, gdzie mazowieckich kupców swoją ofertą zachęca Nasz Sklep, franczyza Grupy Kapitałowej Specjał. W województwie mazowieckim należy do niej 43 sklepy. 

ŻYCIE HANDLOWE - CZERWIEC 2013

Na str. 60-61 przedstawiono skład jury, które typowało w konkursie "Przeboje FMCG". Wśród oceniających zgłoszone do konkursu produkty jest Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał. W skład jury wchodza uznani profesjonaliści branży - zarówno przedstawiciele hurtu, jak i detalu. W efekcie pracy jury powstała ostateczna lista kategorii konkursowych wraz z nominowanymi przez nich produktami, które trafiły do II etapu konkursu.

 

 

PORADNIK HANDLOWCA - CZERWIEC 2013

W numerze zamieszczona została obszerna relacja z XV Wiosennego Spotkania Producentów i Handlowców. Jubileuszowa gala odbyła się 16 maja br. w poznańskim hotelu Sheraton. Podczas uroczystości wręczone zostały prestiżowe statuetki Hermesów najlepszym handlowcom branży FMCG i przedstawicielom branży HoReCa. Ponadto "Poradnik Handlowca" obchodził jubileusz 20-lecia obecności w sklepach FMCH, a "Poradnik Restauratora" 15. rok działalności w branzy HoReCa.

PORADNIK HANDLOWCA - CZERWIEC 2013

W aktualnościach zamieszczona została informacja na temat otwarcia kolejnej placówki uruchomionej pod szyldem Premium Nasz Sklep w maju br. Jej właścicielami są Grzegorz Zarenek i Marcin Król. Placówka działa w Nowym Sączu przy ulicy Tarnowskiej. Liczy ponad 450 m2 i oferuje ponad 6 tys. pozycji asortymentowych.

PORADNIK HANDLOWCA - CZERWIEC 2013

W numerze zamieszczona została relacja z biesiady handlowej zorganizowanej przez firmę Specjał w maju br. Na spotkanie handlowców w podrzeszowskim Dworze Ostoya stawiło się ponad 120 wystawców. Biesiadę poprzedziło Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy sieci Nasz Sklep. Część handlowa rozpoczęła się o godz. 14 i trwała do późnych godzin wieczornych, a jej zwieńczeniem była zabawa przy muzyce biesiadnej i grillach.

 

1  Poprzednia  41  42  43  44  45  46  47  48  49  Nastepna  57

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test