Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

RYNEK SPOŻYWCZY – NR 1 (30) 2013

W numerze zamieszczona została Lista 400 sieci detalicznych i hurtowych. W zestawieniu w pierwszej dwudziestce znalazła się Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep S.A. oferująca dwa modele franczyzy pod brandem Nasz Sklep oraz Delikatesy Premium.

Pliki do pobrania

RYNEK SPOŻYWCZY – NR 1 (30) 2013

Dla branży hurtowej oraz sieci handlowych rok 2013 będzie bardzo trudny, co podkreśla w komentarzu do artykułu prezes GK Specjał Krzysztof Tokarz. Specjał stawia na dalszy rozwój, m.in. poprzez inwestycje w  segment produktów nabiałowo- tłuszczowych. Chcemy być na krajowym rynku największą firmą dystrybucyjną z kapitałem polskim – podkreśla Krzysztof Tokarz.

Pliki do pobrania

ŻYCIE HANDLOWE – KWIECIEŃ 2013

W dziale Regionalne inicjatywy wzięto pod lupę województwo podkarpackie i działającą w regionie Gminną Spółdzielnię z Głogowa Małopolskiego. Cztery z piętnastu sklepów GS-u działa pod szyldem Nasz Sklep, w marcu jeden z nich przeszedł pod skrzydła Naszego Sklepu Premium.

Pliki do pobrania

ŻYCIE HANDLOWE – KWIECIEŃ 2013

W organizowanym przez Życie Handlowe konkursie Przeboje FMCG tegoroczne jury nie miało łatwego zadania, bowiem trzeba było wybierać spośród niemal 450 zgłoszeń. W składzie dziesięcioosobowego jury zasiadał również prezes GK Specjał Krzysztof Tokarz.

ŻYCIE HANDLOWE – KWIECIEŃ 2013

W dziale Aktualności w artykule zatytułowanym „Alkohol i nabiał napędzają łódzki Specjał” przeczytamy o imponujących wynikach sprzedaży w dwóch kategoriach: alkohol i nabiał, o które oddział poszerzył ofertę z początkiem roku. Sprzedaż alkoholu w lutym osiągnęła wartość 200 tys. zł, zaś oddział nabiałowy po pierwszych tygodniach działalności wypracował już w lutym obroty rzędu 600 tys. zł.

WIADOMOŚCI HANDLOWE – KWIECIEŃ 2013

"Łódzki oddział Specjału rozszerzył ofertę o alkohole i nabiał"- w ofercie hurtowni znalazło się blisko 700 pozycji z zakresu mocnych alkoholi oraz ponad 160 indeksów piw. Dystrybucja alkoholi prowadzona jest z wyodrębnionego magazynu o powierzchni blisko 1000 mkw. Oddział nabiałowy dysponuje dwoma magazynami wysokiego składowania i magazynem przyjęć o łącznej powierzchni 900 mkw. w jego stałe ofercie znalazło sie ponad 500 SKU. 

WIADOMOŚCI HANDLOWE – KWIECIEŃ 2013

Artykuł ze str. 24 poruszył temat franczyzy, bowiem spółka PSH Nasz Sklep przystąpiła do porządkowania oferty franczyzowej. Obecnie obejmuje ona cztery formaty: Delikatesy Premium, Delikatesy Sezam, Nasz Sklep i Nasz Sklep Express, przy czym największą uwagę skupia ten pierwszy. Gdy detalista zdecyduje się na twardą franczyzę, sieć uczestniczy w przygotowaniu sklepu od projektu do otwarcia.

WIADOMOŚCI HANDLOWE – KWIECIEŃ 2013

Na str. 11 w dziale Handel zamieszczony został news dotyczący nowego formatu sklepów. W Tarnowie od połowy stycznia uruchomiony został Dyskont Niskich Cen Cent, który jest odpowiedzią na konkurencję ze strony sieci dyskontowych. Koncepcja formatu w założeniu łączy szeroką ofertę produktów wysokiej jakości i sprawdzonych marek z fachową obsługą oraz zagwarantowanie klientowi najniższych cen. Na powierzchni ponad 500 mkw. znalazło się ponad 20 000 indeksów.

HANDLOWIEC – MARZEC / KWIECIEŃ 2013

W dziale Analiza pod lupę wzięto asortyment nabiałowy zamieszczany w gazetkach promocyjnych sieci franczyzowych. Na wykresach pokazano, jakie jest natężenie promowania poszczególnych kategorii oraz ich udział w liczbie modułów w poszczególnych okresach oraz w sieciach w całym 2012 r. W promocjach Naszego Sklepu najbardziej eksponowanymi produktami były te z kategorii margaryn, później masło, olej i oliwa z oliwek i na końcu smalec i pozostałe tłuszcze do smażenia.

Pliki do pobrania

WIADOMOŚCI HANDLOWE – MARZEC 2013

Zamieszczony na str. 4 Marketingowy Ranking Sieci Detalicznych stanowi wszechstronną klasyfikację najważniejszych sieci detalicznych działających w Polsce. W rankingu według formatów w kategorii sklepy spożywcze (małe, średnie, duże) Nasz Sklep zajął 7. miejsce otrzymując łączną notę 60,85 punktów w skali od 1 do 100. Natomiast w zestawieniu ogólnym wśród wszystkich formatów Nasz Sklep zajął 30. miejsce notując tym samym wzrost w liczbie punktów w stosunku do roku ubiegłego.

1  Poprzednia  43  44  45  46  47  48  49  50  51  Nastepna  57

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test