Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

ŻYCIE HANDLOWE – LUTY 2013

W dziale Aktualności „Specjał zmienia siedzibę i inwestuje w nabiał” news o dużych zmianach zachodzących w Grupie Kapitałowej Specjał. Z początkiem nowego roku firma przeniosła swoją siedzibę do Warszawy a także konsekwentnie realizując plan ogólnopolskiej ekspansji  rozpoczęła rozbudowę asortymentu nabiałowo- tłuszczowego. Podjęte w związku z tym inwestycje pomogą w ciągu dwóch lat zwiększyć obroty o ponad 400 mln zł. Do tej pory z dwunastu oddziałów tylko dwa (Rzeszów i Tomaszów Lubelski) oferowały produkty nabiałowe, niedawno dołączyły do nich kolejne (Łódź, Gdańsk i Lublin). W planach inwestycyjnych Specjału są też chłodnie w pozostałych Oddziałach: w Krakowie, Czeladzi i Wrocławiu.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - LUTY 2013

W dziale handel zamieszczone zostały dwa artykuły, jeden dotyczący marek własnych Specjał, drugi dotyczący inwestycji w nabiał i tłuszcze. Marki własne PL i produkty Nice Price cieszą się coraz większym zainteresowanie, ale jak podkreślają sami handlowcy- O sukcesie tej oferty zadecydują przede wszystkim konsumenci. Pierwsze sygnały są zachęcające.

Kolejnym projektem Specjału na rynku jest zwiększenie obrotów o ponad 400 mln zł w ciągu dwóch lat oraz poszerzenie asortymentu o około 1000 indeksów. Realizowane przedsięwzięcie zakłada inwestycje w asortyment nabiałowo-tłuszczowy.

HANDLOWIEC - STYCZEŃ/LUTY 2013

W artykule zatytułowanym Ekspansja Grupy Kapitałowej Specjał przeczy kryzysowi zapowiedź dalszej i skutecznej ekspansji, a tym samym alternatywną ofertę wobec innych użytkowników polskiego rynku. Firma należy obecnie do czołówki najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Ekspansję potwierdzają m.in. inwestycje, które są konsekwencją zwiększonych obrotów i zysków firmy. Specjał wprowadza właśnie nowy projekt, którego założeniem jest wzrost obrotów o ponad 400mln zł w ciągu dwóch lat. Realizowane przedsięwzięcie zakłada inwestycje w asortyment nabiałowo- tłuszczowy, które przyspieszą rozwój spółki.

Pliki do pobrania

HANDEL - STYCZEŃ/LUTY 2013

W artykule zatytułowanym Najwięksi we franczyzie zamieszczona została lista 25 największych sieci franzczyzowych. Na 3. miejscu znalazły się Nasz Sklep, Delikatesy Sezam i Delikatesy Premium z liczbą 2233 sklepów.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - STYCZEŃ 2013

W noworocznej sondzie "Wiadomości Handlowych” głos zabrał m.in. prezes Krzysztof Tokarz. Podsumowując poprzedni podkreśla, że był to dynamiczny okres, charakteryzujący się dużymi zmianami w otoczeniu konkurencyjnym firm z branży FMCG. Dla Specjału rok 2012 był udany. Firma zanotowała spory wzrost sprzedaży, któremu jednak towarzyszyło wyraźne obniżenie marż. Mimo to poszerzona została oferta handlowa, jak i zasięg działania, poprzez uruchomienie oddziałów w Łodzi i Gdańsku. Jednak spowolnienie gospodarcze wymusza wprowadzenie zmian zarówno organizacyjnych w strukturze firmy, jak i prowadzi często do eliminacji złych nawyków.

PORADNIK HANDLOWCA - STYCZEŃ 2013

W styczniowym numerze Poradnika Handlowca w temacie miesiąca podsumowanie minionego 2012 r., jaki on był dla podmiotów działających w branży FMCG. Dla GK Specjał oznaczał on ekspansję działalności na kolejne województwa, otworzenie oddziału w Łodzi i w Gdańsku. Firma za cel postawiła sobie objęcie pozycji niekwestionowanego wicelidera w dystrybucji produktów FMCG w Polsce.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - STYCZEŃ 2013

W "Byle do wiosny” - o szefach jeżdżących na dwóch kółkach. W artykule przeczytamy m.in. o zamiłowaniu Krzysztofa Tokarza do jednośladów, bowiem Prezes GK Specjał jest w posiadaniu BMW 650 Enduro. Najdłuższą trasę jaką pokonał była podróż do Chorwacji – ponad 1250 km w jedną stronę.

ŻYCIE HANDLOWE - GRUDZIEŃ 2012/STYCZEŃ 2013

Na str. 18-19 zamieszczona została sonda „Co czeka polski handel w 2013 r.?”, w której udział wziął m.in. Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał. Jak sam zauważa, szykuje nam się trudny rok pod względem gospodarczym. [...] Jest to idealny moment na przejęcia. Pomimo hamującej gospodarki będzie to dla nas rok inwestycji i rozwoju.

ŻYCIE HANDLOWE - GRUDZIEŃ 2012/STYCZEŃ 2013

W dziale aktualności zamieszczona została krótka notka dotycząca XV Targów Biznes Żywność Medycyna, które odbyły się w dniach 7-8 listopada 2012 r. W największej imprezie wystawienniczo- handlowej w południowo- wschodniej Polsce wzięła udział rekordowa liczba wystawców - 240 firm.

ŻYCIE HANDLOWE - GRUDZIEŃ 2012/STYCZEŃ 2013

W dziale aktualności zamieszczony został news dotyczący ekspansji Delikatesów Premium w Łódzkiem. Wkrótce ruszą tam dwie pierwsze placówki w tej formule. Delikatesy Premium to placówki samoobsługowe o dużej powierzchni handlowej, ukierunkowane na wysoki standard obsługi klienta.

1  Poprzednia  44  45  46  47  48  49  50  51  52  Nastepna  57

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test