Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

ŻYCIE HANDLOWE - GRUDZIEŃ 2012/STYCZEŃ 2013

W dziale regionalne inicjatywy pod lupę wzięto województwo pomorskie, gdzie po upadku Rabatu Service lukę dystrybucyjną wypełnił Specjał. Jak podkreśla dyrektor gdańskiego oddziału, Bartłomiej Szamota – Zbudowaliśmy oddział na bardzo silnych filarach, jakimi są doświadczeni ludzie w każdym z działów. Rzeszowski dostawca już oferuje 3,6 tys. indeksów, baza stale się powiększa, a w I kwartale 2013 roku będą wprowadzone alkohole. Hitem okazały się produkty z programu NICE PRICE. Klienci, którzy podpisują umowy ze Specjałem otrzymują szereg korzyści, nie tylko cenowych, ale także związanych z uczestnictwem w programach marketingowych.

Pliki do pobrania

PORADNIK HANDLOWCA - GRUDZIEŃ 2012

W dziale aktualności zamieszczone zostało podsumowanie XV Targów Specjał Rzeszów 2012. W dniach 7-8 listopada 2012 r. do Rzeszowa zjechało ponad 240 wystawców z całej Polski. Uroczysta inauguracja targów z udziałem władz regionu nastąpiła o godz. 12:00. Dla zwiedzających przygotowano mnóstwo atrakcji, smacznych degustacji, promocji oraz specjalnych rabatów. Zaprezentowana został m.in. oferta paczek mikołajowych oraz świątecznych. Gwiazdą XV edycji Targów był najsłynniejszy Włoch w Polsce – Paolo Cozza, z którym zwiedzający mieli szansę porozmawiać na stoisku Bottari. Podczas dwóch dni Targów kupcy mogli zapoznać się z szeroką gamą produktów i usług branży spożywczej. Nawiązane zostały liczne kontakty handlowe, które, w przyszłości, zapewne zaowocują wieloletnią współpracą.

HANDEL - GRUDZIEŃ 2012

W dziale makrohandel: wydarzenia relacja z XV Targów Biznes Żywność Medycyna, które odbyły się w dniach 7-8 listopada 2012 r. Była to edycja rekordowa zarówno pod względem liczby wystawców, obrotów, jak i  wyniku handlowego. Największe wzrosty podczas rzeszowskiego spotkania odnotowały firmy - Grupa Maspex Wadowice, Kraft Foods Polska, Prima, Stock Polska, Carlsberg Polska i Mlekpol Grajewo. Nowością podczas listopadowej imprezy wystawienniczo-handlowej był sektor HoReCa.

ŻYCIE PODKARPACKIE - 19 GRUDNIA 2012

W ogłoszonym przez Życie Podkarpackie konkursie na najsympatyczniejszego sprzedawcę podczas dwumiesięcznego głosowania z 240 kandydatów wybrano zwycięzcę. Tytuł najsympatyczniejszego sprzedawcy przypadł w udziale Pani Monice Bieniek, pracującej w PSH Nasz Sklep, sklep nr 13 w Jarosławiu.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2012

W numerze zamieszczony został również wywiad z prezesem GK Specjał nt. otwarcia nowego Oddziału w Gdańsku. Ocenia się, że koszt uruchomienia jednego oddziału wynosi ok. 15 mln zł. Specjał uruchomił w krótkim czasie dwa oddziały: w Łodzi i w Gdańsku.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2012

W artykule zatytułowanym "Dystrybutor z Rzeszowa nie zwalnia tempa” kolejny newsy dotyczące zakończonej XV edycji Targów oraz uruchomienia oddziału w Łodzi. Rzeszowskie targi okazały się rekordowe, zarówno jeśli chodzi o liczbę dostawców, jak i osiągnięte obroty. Z kolei Jesienne Targi w Łodzi były okazją do oficjalnego otwarcia oddziału firmy w tym mieście. Jak podkreśla prezes GK Specjał, Krzysztof Tokarz – Oddział w Łodzi udało nam się uruchomić w ekspresowym tempie. Było to możliwe dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy podczas otwierania kolejnych oddziałów, ale przede wszystkim dzięki skompletowaniu w Łodzi zespołu znakomitych, doświadczonych i zaangażowanych fachowców.

HANDLOWIEC - LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2012

Na str. 20 zamieszczona została obszerna relacja z XV Targów zorganizowanych przez firmę Specjał w Rzeszowie. Podczas targów swoją ofertę zaprezentowało ponad 240 wystawców z całej Polski. Dla zwiedzających przygotowane zostały liczne promocje, degustacje a także jak co roku badania medyczne. Nowością był specjalnie przygotowany sektor dla firm związanych z branżą HoReCa. Tradycyjnie po zakończeniu pierwszego dnia targowego rozdane zostały dyplomy oraz statuetki dla najlepszych wystawców.

RYNEK SPOŻYWCZY - NR 5 (29) 2012

Producenci, przetwórcy i przedstawiciele sektora handlu byli gośćmi V Forum Rynku Spożywczego i Handlu, zorganizowanego przez Grupę PTWP. W ciągu dwóch dni odbyło się 13 debat, w których wzięło udział ponad 80 panelistów. Forum odwiedziło ok. 1 000 gości. Prezes GK Specjał, Krzysztof Tokarz wziął udział w dyskusji nt. Franczyza w Polsce – małe formaty, wielki perspektywy.

 

ŻYCIE HANDLOWE - LISTOPAD 2012

W dziale Aktualności w artykule zatytułowanym „Specjał pierwszy raz targował w Łodzi” podsumowanie pierwszej jesiennej edycji Targów w Łodzi, w której udział wzięło 83 producentów, wśród nich liderzy branży FMCG.Impreza obfitowała w degustacje i inne atrakcje przygotowane z myślą o odwiedzających. Producenci – wystawcy zaoferowali preferencyjne ceny, specjalne rabaty i pakiety. Prezentowali także oferty i nowości bożonarodzeniowe. Zaowocowało to licznymi zamówieniami targowymi ze strony blisko 1 000 klientów, którzy odwiedzili targi. 

SUPER NOWOŚCI - 12 LISTOPADA 2012

Na str. 10 zamieszczona została rozmowa z Krzysztofem Tokarzem, prezesem Grupy Kapitałowej, w której poruszone zostały kwestie dotyczące m.in. kryzysu gospodarczego, pierwszego półrocza 2012 roku w handlu, udziału firmy w rankingach, działaniach prospołecznych a także  organizowanych XV Targach Biznes Żywność Medycyna, które były rekordowe pod względem liczby wystawców, wśród których największe wzrosty odnotowali: Grupa Maspex Wadowice, Kraft Foods, Prima, Stock Polska, Carlsberg, Mlekpol Grajewo. Nowością na targach był sektor utworzony dla osób związanych z branżą HoReCa. Podczas targów odbyły się liczne degustacje dla zwiedzających. Mogli również skorzystać z bezpłatnych badań medycznych.

Pliki do pobrania

1  Poprzednia  45  46  47  48  49  50  51  52  53  Nastepna  57

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test