Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

PORADNIKHANDLOWCA.PL - CZERWIEC 2018

Serwis internetowy poradnikhndlowca.pl opublikował artykuł informujący o współpracy Rabat Detal z GK Specjał. Jak czytamy z materiale w trakcie Targów sieci Rabat Detal w dniach 15-16 czerwca br. w Wiśle, w hotelu „Gołębiewski”, ogłoszono nawiązanie współpracy pomiędzy Grupą Kapitałową, w skład której wchodzi sieć franczyzowa Rabat Detal, Drogerie Jasmin oraz podmioty dystrybucyjne  PGD Polska i Rovita a Grupą Kapitałową Specjał posiadającą hurtownie oraz sieci franczyzowe Nasz Sklep i Livio. W ten sposób oba podmioty wzmocnią swą pozycję na konkurencyjnym rynku, a efekt synergii spowoduje, że będą się wzajemnie nie tylko uzupełniać asortymentowo, ale wspólnie osiągną lepsze warunki w negocjacjach z producentami.

PORADNIK HANDLOWCA – CZERWIEC 2018

W ramach akcji „Testerzy Poradnika Handlowca", w której zadaniem „Testerów" jest przetestowanie produktów pod kątem np. ceny, wyglądu, smaku, zapachu, skuteczności, szans sprzedaży danego produktu w swoim sklepie, jednym z „Testerów” była Pani Marta Pacałowska z Naszego Sklepu zlokalizowanego w Szydłowcach. Jej opina na temat testowanego produktu została opublikowana w czerwcowym wydaniu pisma.

PORADNIK HANDLOWCA – CZERWIEC 2018

W dziale Aktualności miesięcznika Poradnik Handlowca nr 06/304 zamieszczono relację z wiosennej edycji Dnia Handlowca organizowanego przez rzeszowski oddział Specjału oraz sieć franczyzową Nasz Sklep. Wydarzenie odbyło się w dniu 25 maja w Rezydencji Alabaster w Rzeszowie. W materiale poinformowano, iż w trakcie części handlowej swoje produkty zaprezentowało ponad 100 producentów branży FMCG oraz wymieniono firmy, które zrealizowały najwyższe obroty, przedstawiono także  atrakcje, które towarzyszyły części handlowej.

PORADNIK HANDLOWCA – CZERWIEC 2018

Na łamach czerwcowego wydania PORADNIKA HANDLOWCA, a także w serwisie internetowym tego miesięcznika opisano jubileuszową 20. Galę „Poradnika Handlowca” oraz opublikowano fotorelację z tego wydarzenia. W trakcie gali hucznie obchodzono jubileusz 25-lecia działalności na rynku prasy handlowej tego zasłużonego tytułu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Marek Wesołowski, Wiceprezes Zarządu GK Specjał oraz Jan Sałata, Dyrektor Generalny PSH Nasz Sklep S.A.

PORTALSPOZYWCZY.PL – CZERWIEC 2018

W serwisie portalspozywczy.pl, powołując się na dane zamieszczone w kwartalniku GK Specjał, opublikowano informację, iż od początku tego roku sieć Livio powiększyła się o 67 sklepów, a 2017 rok zamknęła obrotem w wysokości około 2,8 mld zł. - Planujemy dalszy wzrost ilości sklepów, ale z naciskiem na sklepy o powierzchni powyżej 100 mkw. i dalsze tzw. „utwardzanie” franczyzy. Wprawdzie nakłada ona większe obowiązki na franczyzobiorcę, ale daje mu również wyższe wynagrodzenia, co wpisuje się w naszą politykę poprawy rentowności i stabilizacji finansowej sklepów naszej sieci – dodaje firma. Cały artykuł dostępny tutaj.

DLAHANDLU.PL – CZERWIEC 2018

W serwisie dlahandlu.pl czytamy iż, jak poinformował w wywiadzie do kwartalnika prezes GK Specjał Krzysztof Tokarz, w pierwszym kwartale 2018 roku Grupa zanotowała wzrost sprzedaży o 15 proc. oraz poprawę rentowności. Jego zdaniem, wzrost byłby wyższy, jednak hamuje go niedobór pracowników, który jest odczuwalny, pomimo wzrostu płac w ubiegłym roku. Jak informuje ponadto prezes, spółka stawia obecnie głównie na rozwój organiczny, ale nie wyklucza kolejnych przejęć. Cały materiał dostępny tutaj.

PORTALSPOZYWCZY.PL – CZERWIEC 2018

10 najlepszych polskich sieci handlowych  - pod takim tytułem ukazał się artykuł informacyjny w serwisie portalspozywczy.pl.  W materiale omówiono wyniki Rankingu Sieci Detalicznych przeprowadzonego przez Kondej Marketing, który po raz pierwszy przeprowadził oddzielną klasyfikację polskich grup handlowych. Andrzej Kondej, prezes Kondej Marketing tłumaczy, iż przy tworzeniu rankingu przyjęte zostały dosyć restrykcyjne kryteria określenia „polskości”. Brany był pod uwagę dominujący kapitał krajowy, zarówno w odniesieniu do sklepów, jak i organizatorów poszczególnych sieci. Jak podkreśla twórca rankingu, nie ma wątpliwości, że pod względem jakości działalności handlowej, dorównują one w pełni placówkom należącym do zagranicznych korporacji. Jak czytamy w artykule wśród najlepszej dziesiątki polskich grup handlowych znalazła się zarządzana przez Grupę Specjał, PSH Nasz Sklep, która uplasowała się w połowie zestawienia zajmując piątą pozycję.Cały artykuł dostępny tutaj.

PORTALSPOZYWCZY.PL – CZERWIEC 2018

Serwis internetowy portalspozywczy.pl opublikował informację, iż Spółka PSH Livio w maju br. pozyskała do sieci 2300-setny sklep  - „Delikatesy Amber”. Jest to 224-ty sklep wrocławskiego oddziału PSH Livio S.A. Placówka znajduje się w miejscowości Brzezia Łąka, jest nowocześnie wyposażony i oferuje szeroki  asortyment. Klienci mogą zaopatrzyć się w regionalne wędliny i pieczywo od sprawdzonych lokalnych wytwórców.  Podpisanie umowy franczyzowej przez właścicieli tego obiektu pokazuje, że partnerskie podejście do współpracy  jest efektywne dla obu stron – czytamy dalej w materiale.

ZLOTYPARAGON.PL – MAJ 2018 oraz HURT & DETAL – CZERWIEC 2018

W serwisie zlotyparagon.pl oraz w miesięczniku branżowym Hurt & Detal opublikowane zostały materiały, w których zamieszczono wyniki tegorocznego konkursu  „Złoty Paragon 2018 – Nagroda Kupców Polskich” wraz z fotorelacją z uroczystej gali, w trakcie której wręczono prestiżowe statuetki.  Wśród wymienionych laureatów znalazł się Krzysztof Tokarz, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej Specjał, który otrzymał Nagrodę Specjalną od Kolegium Redakcyjnego w kategorii Osobowość Handlu i Dystrybucji: Złoty Paragon 2018.

WIADOMOSCIHANDLOWE.PL – MAJ 2018

W serwisie wiadomoscihandlowe.pl ukazał się artykuł, w którym poinformowano, iż Obroty Grupy Kapitałowej Specjał wzrosły w pierwszych miesiącach tego roku o kilkanaście proc. - Oczywiście nie cieszą nas kłopoty, jakie przeżywa nasza konkurencja (Bać Pol – red.), bo to kolejna polska firma, która zmaga się z poważnymi trudnościami. Jednak po części z tej rynkowej sytuacji korzystamy również my, gdyż nasza sprzedaż w ostatnich miesiącach wyraźnie wzrosła – komentuje Krzysztof Tokarz, prezes zarządu GK Specjał. Zwraca on także uwagę, iż 25 maja w Rezydencji Alabaster w Rzeszowie odbyła się piąta edycja Dnia Handlowca organizowanego przez rzeszowski oddział Specjału oraz sieć franczyzową Nasz Sklep. Słoneczna aura sprzyjała licznym transakcjom sprzedażowym i rozmowom handlowym – dzięki czemu padały kolejne rekordy sprzedaży. Dalej w materiale zamieszczono opis i fotorelację z tego wydarzenia. Cały artykuł dostępny tutaj.

1  Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  Nastepna  56

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test