Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

PORADNIK HANDLOWCA - STYCZEŃ 2013

W styczniowym numerze Poradnika Handlowca w temacie miesiąca podsumowanie minionego 2012 r., jaki on był dla podmiotów działających w branży FMCG. Dla GK Specjał oznaczał on ekspansję działalności na kolejne województwa, otworzenie oddziału w Łodzi i w Gdańsku. Firma za cel postawiła sobie objęcie pozycji niekwestionowanego wicelidera w dystrybucji produktów FMCG w Polsce.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - STYCZEŃ 2013

W "Byle do wiosny” - o szefach jeżdżących na dwóch kółkach. W artykule przeczytamy m.in. o zamiłowaniu Krzysztofa Tokarza do jednośladów, bowiem Prezes GK Specjał jest w posiadaniu BMW 650 Enduro. Najdłuższą trasę jaką pokonał była podróż do Chorwacji – ponad 1250 km w jedną stronę.

ŻYCIE HANDLOWE - GRUDZIEŃ 2012/STYCZEŃ 2013

Na str. 18-19 zamieszczona została sonda „Co czeka polski handel w 2013 r.?”, w której udział wziął m.in. Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał. Jak sam zauważa, szykuje nam się trudny rok pod względem gospodarczym. [...] Jest to idealny moment na przejęcia. Pomimo hamującej gospodarki będzie to dla nas rok inwestycji i rozwoju.

ŻYCIE HANDLOWE - GRUDZIEŃ 2012/STYCZEŃ 2013

W dziale aktualności zamieszczona została krótka notka dotycząca XV Targów Biznes Żywność Medycyna, które odbyły się w dniach 7-8 listopada 2012 r. W największej imprezie wystawienniczo- handlowej w południowo- wschodniej Polsce wzięła udział rekordowa liczba wystawców - 240 firm.

ŻYCIE HANDLOWE - GRUDZIEŃ 2012/STYCZEŃ 2013

W dziale aktualności zamieszczony został news dotyczący ekspansji Delikatesów Premium w Łódzkiem. Wkrótce ruszą tam dwie pierwsze placówki w tej formule. Delikatesy Premium to placówki samoobsługowe o dużej powierzchni handlowej, ukierunkowane na wysoki standard obsługi klienta.

ŻYCIE HANDLOWE - GRUDZIEŃ 2012/STYCZEŃ 2013

W dziale regionalne inicjatywy pod lupę wzięto województwo pomorskie, gdzie po upadku Rabatu Service lukę dystrybucyjną wypełnił Specjał. Jak podkreśla dyrektor gdańskiego oddziału, Bartłomiej Szamota – Zbudowaliśmy oddział na bardzo silnych filarach, jakimi są doświadczeni ludzie w każdym z działów. Rzeszowski dostawca już oferuje 3,6 tys. indeksów, baza stale się powiększa, a w I kwartale 2013 roku będą wprowadzone alkohole. Hitem okazały się produkty z programu NICE PRICE. Klienci, którzy podpisują umowy ze Specjałem otrzymują szereg korzyści, nie tylko cenowych, ale także związanych z uczestnictwem w programach marketingowych.

Pliki do pobrania

PORADNIK HANDLOWCA - GRUDZIEŃ 2012

W dziale aktualności zamieszczone zostało podsumowanie XV Targów Specjał Rzeszów 2012. W dniach 7-8 listopada 2012 r. do Rzeszowa zjechało ponad 240 wystawców z całej Polski. Uroczysta inauguracja targów z udziałem władz regionu nastąpiła o godz. 12:00. Dla zwiedzających przygotowano mnóstwo atrakcji, smacznych degustacji, promocji oraz specjalnych rabatów. Zaprezentowana został m.in. oferta paczek mikołajowych oraz świątecznych. Gwiazdą XV edycji Targów był najsłynniejszy Włoch w Polsce – Paolo Cozza, z którym zwiedzający mieli szansę porozmawiać na stoisku Bottari. Podczas dwóch dni Targów kupcy mogli zapoznać się z szeroką gamą produktów i usług branży spożywczej. Nawiązane zostały liczne kontakty handlowe, które, w przyszłości, zapewne zaowocują wieloletnią współpracą.

HANDEL - GRUDZIEŃ 2012

W dziale makrohandel: wydarzenia relacja z XV Targów Biznes Żywność Medycyna, które odbyły się w dniach 7-8 listopada 2012 r. Była to edycja rekordowa zarówno pod względem liczby wystawców, obrotów, jak i  wyniku handlowego. Największe wzrosty podczas rzeszowskiego spotkania odnotowały firmy - Grupa Maspex Wadowice, Kraft Foods Polska, Prima, Stock Polska, Carlsberg Polska i Mlekpol Grajewo. Nowością podczas listopadowej imprezy wystawienniczo-handlowej był sektor HoReCa.

ŻYCIE PODKARPACKIE - 19 GRUDNIA 2012

W ogłoszonym przez Życie Podkarpackie konkursie na najsympatyczniejszego sprzedawcę podczas dwumiesięcznego głosowania z 240 kandydatów wybrano zwycięzcę. Tytuł najsympatyczniejszego sprzedawcy przypadł w udziale Pani Monice Bieniek, pracującej w PSH Nasz Sklep, sklep nr 13 w Jarosławiu.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2012

W numerze zamieszczony został również wywiad z prezesem GK Specjał nt. otwarcia nowego Oddziału w Gdańsku. Ocenia się, że koszt uruchomienia jednego oddziału wynosi ok. 15 mln zł. Specjał uruchomił w krótkim czasie dwa oddziały: w Łodzi i w Gdańsku.

1  Poprzednia  46  47  48  49  50  51  52  53  54  Nastepna  59

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test