Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

PULS BIZNESU - SIERPIEŃ 2012

W artykule zatytułowanym "Specjał inwestuje w trudnych czasach" - rzeszowska firma rozszerza sieć franczyzową, wprowadza system IT oraz rozmawia o przejęciach.

ŻYCIE HANDLOWE - LIPIEC/SIERPIEŃ 2012

W dziale Aktualności w artykule zatytułowanym „Emperia i Specjał zwierają szyki” zamieszczony został news dotyczący podpisania umowy pomiędzy Specjałem a spółką informatyczną Infinite należącą do Grupy Kapitałowej Emperia. Umowa dotyczy nowoczesnych rozwiązań z dziedziny e-handlu i elektronicznej wymiany danych (EDI). Rozwiązanie tworzą dwie rodziny aplikacji: Edinet i Mobiz. Pierwsza z nich umożliwia zautomatyzowane dokonywanie elektronicznych zamówień oraz archiwizację dokumentów elektronicznych, w tym e-faktur. Druga grupa aplikacji to mobilny system wsparcia sprzedaży na popularne smartfony oparte zarówno na systemie Windows, jak i Android.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - LIPIEC/SIERPIEŃ 2012

Na str. 30 zmieszczona została relacja z Pereł Rynku FMCG 2012. Partnerem tego wydarzenia była Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep. Natomiast na str. 56 zamieszczony został krótki opis każdego z partnerów. Nasz Sklep jest spółką wyłącznie z polskim kapitałem. W jej ofercie franczyzowej znajdują się trzy formaty: Nasz Sklep, Delikatesy Sezam oraz Delikatesy Premium.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - LIPIEC/SIERPIEŃ 2012

Na str. 5 w artykule zatytułowanym „GK Specjał ma kontrakt ze spółką Emperii” news dotyczący podpisania przez Specjał umowy ze spółką informatyczną Infinite, która dostarczy Specjałowi rozwiązania z zakresu e-handlu i elektronicznej wymiany danych (EDI).

HANDLOWIEC - LIPIEC/SIERPIEŃ 2012

W dziale Handel news zamieszczona została informacja na temat 2000. Sklepu PSH „Nasz Sklep”. Placówka została otwarta 30 czerwca 2012 r. w Dąbrówkach koło Łańcuta. W uroczystości otwarcia udział wzięli m.in.: Krzysztof Tokarz, Prezes GK Specjał; Jan Sałata, Wiceprezes „Nasz Sklep” S.A. oraz Edward Dobrzański, wójt gminy Czarna. Natomiast uroczystego przecięcia wstęgi dokonały właścicielki jubileuszowego sklepu – Alicja Cyrit i Edyta Broczek.

HANDEL - LIPIEC/SIERPIEŃ 2012

W artykule zatytułowanym "Pod hasłem kreowania rynku" zamieszczona została obszerna relacja z Biesiady handlowej, która miała miejsce końcem maja na terenie Dworu Ostoya w Jasionce. Handlowanie poprzedziła prelekcja na temat obecnej sytuacji na rynku hurtowym i detalicznym, wizję najbliższych zmian tych rynków i funkcję, jaką ich zdaniem Specjał ma spełnić. Celem jest osiągnięcie w ciągu najbliższych trzech lat 3 mld zł obrotów z działalności hurtowej i 6,5 mld zł przez sklepy franczyzowe. Dzięki temu byłaby szansa na dogonienie Eurocashu. 

HANDEL - LIPIEC/SIERPIEŃ 2012

W dziale ”Twój handel: w sieci” w artykule zatytułowanym „Premium dla wybranych” przedstawiony została postać Ryszarda Puchały, właściciela Delikatesów Premium Nasz Sklep w Gaci. Sklep jest nie tylko największą placówką w okolicy, ma 300 mkw,  ale również najprawdopodobniej z największą ofertą- 26 tys. pozycji. Na pytanie dlaczego asortyment jest tak szeroki, właściciel odpowiada z uśmiechem, że kluczem do sukcesu jest spełnienie oczekiwań klientów.

ŻYCIE HANDLOWE - CZERWIEC 2012

W dziale Aktualności w artykule zatytułowanym „Specjałowe biesiadowanie w Jasionce” relacja z biesiady handlowej, która miała miejsce 25 maja br. na terenie Dworu Ostoya. Piknik poprzedziło walne zgromadzenie akcjonariuszy PSH Nasz Sklep oraz merytoryczna prezentacja pt. „W jakim kierunku zmierza handel FMCG w Polsce? Rola Grupy Kapitałowej Specjał w procesie kreowania rynku”. Jej prelegentami byli Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał, oraz Robert Krzak, dyrektor rozwoju oraz członek zarządu GK Specjał. Podczas biesiady swoją ofertę zaprezentowało ponad 130 producentów. Z ich ofert skorzystało ponad 3 tysiące klientów. Najlepsze obroty podczas biesiady zanotowały: Grupa Maspex, Kraft Foods, Nestle, Stock oraz ZT Kruszwica. Impreza była również okazją do wręczeni dyplomów i nagród dla franczyzobiorców w ramach promocji „Wielkie punktowanie”. Zwiedzający mogli spróbować swoich sił w ujeżdżaniu byka i powalczyć o Puchar Prezesa. Zakończeniem części handlowej była zabawa, która trwała do białego rana przy grillach, piwie oraz muzyce zespołu biesiadnego. Wieczorną atrakcją okazał się pokaz sztucznych ogni.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - CZERWIEC 2012

W artykule „GK Specjał coraz bliżej dużej fuzji” przeczytamy o podsumowaniu biesiady handlowej, która miała miejsce 25 maja. Prezes Specjału, Krzysztof Tokarz podkreśla, że grupa, którą kieruje, ma wszelkie podstawy do tego, aby stać się największą, obok Eurocashu, firmą handlową w Polsce. Z kolei na ostatniej stronie zamieszczone zostały wizytówki partnerów konkursu Perły Rynku FMCG 2012, w którym detaliści wyłaniają najlepsze nowości FMCG.

PORADNIK HANDLOWCA - CZERWIEC 2012

Na str. 52-59 zamieszczona została obszerna fotorelacja z XIV Wiosennego Spotkania Producentów i Handlowców. Tegoroczna Gala, w trakcie której wręczane są cenione w środowisku statuetki Hermesów, tematycznie związana była z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. W spotkaniu tym udział wziął również Krzysztof Tokarz- Prezes Zarządu PPHU Specjał Sp. z o.o. oraz Robert Krzak- Dyrektor Rozwoju, członek zarządu PPHU Specjał Sp. z o.o.

1  Poprzednia  47  48  49  50  51  52  53  54  55  Nastepna  57

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test