Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

PORADNIK HANDLOWCA - STYCZEŃ 2012

W artykule zatytułowanym "Narodziny hurtowego giganta" o zagrożeniach ale i szansach dla GK Specjał na skutek przejęcia przez Eurocash Grupy Tradis. GK Specjał reprezentuje wyłącznie polski kapitał i jest firmą z dużym potencjałem. Zdobyliśmy zaufanie producentów, którzy - w co wierzę - będą chcieli mieć alternatywę wobec tak wielkiego hurtownika, jakim będzie teraz Eurocash. Taką alternatywę będą też chcieli mieć handlowcy. A jako, że Specjał od lat intensyfikował liczbę sklepów, poszerzał ofertę oraz poprawiał logistykę, czyli elementy, które będą ciągle doskonalone, także w 2012 r., nie czujemy lęku, ale szansę na wzrost, którego impulsem - paradoksalnie - może być istnienie takiego potentanta jak Eurocash. 

HURT I DETAL - STYCZEŃ 2012

W artykule zatytułowanym „Lwy franczyzy” zamieszczony został ranking sieci. Powiedzenie „W grupie siła” doskonale odzwierciedla sytuację na rynku sieci franczyzowych. Niezależni detaliści coraz chętniej przystępują do sieci, dzięki którym wiele mogą zyskać, prowadząc działalność związaną z handlem detalicznym. W zestawieniu sieci znalazła się Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep, która na koniec 2011 r. liczyła 1 766 placówek. Swoim zasięgiem działania obejmuje województwa: dolnośląskie, śląskie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, świętorzyskie.

PORTAL ŻYCIE HANDLOWE - 5 STYCZNIA 2012

W dziale Aktualności na portalu Życia Handlowego zamieszczona została informacja odnośnie przejęcia lubelskiego Lubazo przez GK Specjał. Firma Lubazo jest hurtownią ogólnospożywczą, która ma w swojej ofercie asortyment suchy, nabiał oraz alkohole. Należy do niej magazyn o powierzchni 2 tys. mkw. oraz 13 sklepów. Zatrudnia 90 osób, a jej roczne obroty sięgają 30 mln. zł rocznie. Przejęcie Lubazo jest kolejnym krokiem w konsekwentnej realizacji strategii Specjału sukcesywnego umacniania własnej pozycji rynkowej.

DETAL DZISIAJ - GRUDZIEŃ 2011

W artykule zatytułowanym "Grzegorza recepta na własną sieć" wywiad z właścicielem sieci delikatesów spożywczych Grześ. Jednym z dostawców dla sklepów tej sieci jest Specjał.

DETAL DZISIAJ - GRUDZIEŃ 2011

W artykule zatytułowanym Jesień z "Tigerem" podsumowanie imprezy targowej zorganizowanej przez firmę Specjał, podczas której największą furorę zrobił Dariusz "Tiger" Michalczewski. Podczas listopadowych targów obecnych było ponad 200 wystawców z całej Polski. W ciągu dwóch dni targów osiągnięto niemal miesięczny obrót GK Specjał. Dobre wyniki i liczne grono wystawców, to m.in. efekt rozszerzenia przez Specjał oferty handlowej o alkohole. - Sklep liczy na kompleksowe zatowarowanie, niskie ceny i dobry jakościowo asortyment. Systematycznie dążymy do tego celu.

ŻYCIE HANDLOWE - GRUDZIEŃ 2011

W zamieszczonym zestawieniu sieci franczyzowych zamieszczone zostały podstawowe dane, charakterystyka oraz wymagania wobec franczyzobiorców, m.in. PSH Nasz Sklep.

PORADNIK HANDLOWCA - GRUDZIEŃ 2011

W dziale Informacje news dotyczący XIV Miedzynarodowych Targów Biznes Żywność Medycyna Rzeszów 2011. Organizatorem imprezy były Specjał, Cezal i Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep zrzeszająca obecnie 1650 sklepów. Podczas dwóch dni targów zwiedzający mogli się zapozanać z szeroką gamą produktów i usług branży spożywczej. Zwiedzający chętnie odwiedzali stoiska wystawców, interesowali się innowacjami z poszczególnych branż, a kupcy i kontrahenci korzystali z licznych promocji. XIV Targi 2011 r. można uznać za jedną z najbardziej udanych imprez wystawienniczych.

KOFOMAGAZYN - ZIMA 2011

Dynamiczny rozwój współpracy ze Specjałem - rozmowa z Krzysztofem Tokarzem, prezesem Zarządu Grupy Kapitałowej Specjał. W wywiadzie przybliżony został profil działalności firmy, plany na 2012 rok, spostrzeżenia dotyczące przeniesienie handlu do sieci o profilu dyskontowym oraz dotyczące kryzysu w mijającym roku.

VIP - LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2011

Fotorelacja z otwarcia biura Delotte w Rzeszowie. W uroczystości udział wzięli m.in.: Krzysztof Tokarz - Prezes GK Specjał oraz Teresa Piwowarczyk - Dyrektor ekonomiczny.

HANDLOWIEC - LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2011

W dziale Handel news informacja dotycząca XIV Międzynarodowych Targów Biznes Żywność Medycyna, które odbyły 9-10 listopada 2011 r. na hali widowiskowo sportowej przy ulicy Podpromie. W imprezie wzięło udział ponad 200 wystawców z całej Polski. Na kilka tysięcy zwiedzających czekało mnóstwo atrakcji: degustacje, promocje, specjalne rabaty, bony towarowe. Można było skorzystać z bezpłatnych konsultacji i badań lekarskich oraz wziąć udział w konferencjach naukowych.

1  Poprzednia  49  50  51  52  53  54  55  56  57  Nastepna  57

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test