Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

LUDZIE SUKCESU - LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2011

W "Kronice towarzyskiej" zamieszczona została fotorelacja z Targów Biznes Żywność Medycyna, które odbyły się w dniach 9-10 listopada 2011 r. w Hali Podpromie w Rzeszowie.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - LISTOPAD/GRUDZIEŃ 2011

„Do końca roku 50 placówek Premium Nasz Sklep” – należąca do GK Specjał sieć delikatesów Premium Nasz sklep systematycznie się rozwija o czym informuje tytuł notatki . Placówki w nowej wizualizacji oraz z odpowiednim dla delikatesów standardem usług znajdują się już m.in. w Dynowie, Ropczycach, Radomyślu Wielkim, Krośnie, Przemyślu, Łazach i Domaradzu.

DETAL DZISIAJ - 3-17 LISTOPADA 2011

"Jest w czym wybierać" - ranking TOP 50 FRANCZYZY FMCG, w którym na 3. miejscu z liczbą 1 650 placówek znalazła się Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep. Systemy franczyzowe są coraz bardziej doceniane i przez operatorów, i przez detalistów.

SUPER NOWOŚCI - 10 - 13 LISTOPADA 2011

Dariusz Michalczewski był gościem XIV Międzynarodowych Targów Biznes Żywność Medycyna, które odbyły się w Rzeszowie w dniach 9-10 listopada br. Pięściarz przyjechał do Rzeszowa na Targi, ponieważ pośród ponad 200 wystawców, którzy brali w nich udział, było także stoisko z jego napojami energetycznymi. W hali na Podpromiu znany bokser wzbudził ogromne zainteresowanie wśród zwiedzających, rozdał mnóstwo autografów, pozował do zdjęć i rozmawiał ze swoimi fanami.

SUPER NOWOŚCI - 10 LISTOPADA 2011

W artykule zatytułowanym „Międzynarodowe Targi Biznes – Żywność – Medycyna  Rzeszów 2011” relacja z największej imprezy wystawienniczo- handlowej w południowo-wschodniej Polsce. Przez dwa dni w rzeszowskiej hali na Podpromiu trwało wielkie handlowanie. Były konkursy, pokazy, degustacje, szkolenia medyczne i bezpłatne badania dla zwiedzających. W tym roku swoją ofertę zaprezentowała rekordowa liczba wystawców, bo ponad 230. Wiąże się to z tym, że Grupa Kapitałowa Specjał od lipca nawiązała współpracę z producentami alkoholi. Po pierwszym dniu targów, podczas uroczystego bankietu wręczono statuetki: puchar Wojewody podkarpackiego, puchar Prezydenta miasta Rzeszowa, puchary Marszałka województwa podkarpackiego. Jury XIV Międzynarodowych Targów Biznes - Żywność - Medycyna Rzeszów 2011 przyznało statuetki „Złoty Specjał” w trzech kategoriach.

 

SUPER NOWOŚCI - 9 LISTOPADA 2011

Ponad 200 wystawców, pokazy, szkolenia, konferencje dla pielęgniarek oraz farmaceutów i lekarzy, a także bezpłatne badania i konkursy dla zwiedzających. To wszystko czeka na zwiedzających w rzeszowskiej hali na Podpromiu za sprawą największych w regionie - Międzynarodowych Targów Biznes Żywność Medycyna. Spośród wystawców zostaną wybrani Targowi Liderzy Biznesu, Medycyny, Żywności. oraz firmy uhonorowane statuetkami "Złotego Specjału".

SUPER NOWOŚCI - 9 LISTOPADA 2011

W artykule zamieszczony został harmonogram XIV Targów Biznes Żywność Medycyna Rzeszów 2011. W programie m.in.: bezpłatne badania medyczne prezprowadzane przez Medicor oraz Medyk.

ŻYCIE HANDLOWE - LISTOPAD 2011

Specjał wygrywa na mocnych trunkach - kolejne targi Grupy Kapitałowej Specjał za nami. XIV edycja targów miała rozszerzony charakter. Prócz producentów FMCG obecni byli wystawcy z branż medycznej, finansowej, IT i poligraficznej. Wśród stoisk firm spożywczych nowością były ekspozycje producentów i dystrybutorów alkoholi. Zdaniem prezesa Grupy Kapitałowej Specjał Krzysztofa Tokarza - Wchodząc w sehmemt alkoholowy zakładaliśmy, że rentowność osiągniemyu po sześciu miesiącach. W większości oddziałów udało nam się ją osiągnąć już po trzech. Firma zamierza teraz poszerzyć zakres dystrybucji alkoholi i zwiększyć ich wolumen sprzedaży.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - PAŹDZIERNIK 2011

Reklama XIV Międzynarodowych Targów Biznes Żywność Medycyna Rzeszów 2011.

PORADNIK HANDLOWCA - PAŹDZIERNIK 2011

Kolejne przejęcie GK Specjał - we wrześniu włączyła w swoje struktury Hurtimex Leszno, firmę, która działa na terenie województwa lubuskiego i wielkopolskiego. Hurtimex ma ponad 20-letnią tradycję. W swojej ofercie posiada blisko 4 tysiące produktów, zatrudnia około 40 osób, dysponuje 6 samochodami ciężarowymi. O pozycji firmy na miejscowym rynku może świadczyć fakt przyznania jej statuetki Gazeli Biznesu za rok 2010.

1  Poprzednia  49  50  51  52  53  54  55  56  57  Nastepna  57

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test