Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

ŻYCIE HANDLOWE - PAŹDZIERNIK 2011

W artykule zatytułowanym "Specjał nie odpuszcza" informacja dotycząca przejęcia Hurtimex Leszno, firmy działającej na terenie województwa lubuskiego i wielkopolskiego.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - PAŹDZIERNIK 2011

"Hurtimex postawił na Specjał" - Jak podkreśla Mirosław Zawirski, założyciel i współwłaściciel Hurtimeksu - Wejście w struktury Specjału jest dla nas elementem przemyślanej strategii. Mamy bowiem świadomość, że na rynku pozostanie zaledwie kilka wielkich podmiotów hurtowych obsługujących handel tradycyjny.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - PAŹDZIERNIK 2011

Na stronie 34 zamieszczony został artykuł zatytułowany „Nasz Sklep już w stolicy” w którym czytamy o dynamicznej ekspansji  sklepów franczyzowych sieci Nasz Sklep. W Warszawie działa obecnie osiem franczyzowych placówek handlowych. Pierwszy warszawski Nasz Sklep ruszył w czerwcu, zaś kolejne w lipcu i sierpniu. Rozwój sieci w poszczególnych regionach oparty jest o lokalne oddziały rzeszowskiej hurtowni Specjał. Nie inaczej jest również w tym przypadku. Placówkę, bowiem wspiera stołeczna hurtownia Bobmark. Zdaniem Krzysztofa Tokarza, prezesa GK Specjał - To rynek bardzo konkurencyjny i wymagający, dlatego konieczne jest jak najszybsze rozwinięcie oferty naszego oddziału.

SUPER NOWOŚCI - 27 PAŹDZIERNIKA 2011

W artykule zatytułowanym "Doskonała oferta handlowa i nie tylko" zapowiedź największej imprezy handlowej branży FMCG w południowo- wschodniej Polsce. Targi zostały objęte m.in. honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa, Wojewody Podkarpackiego i Marszałka Województwa Podkarpackiego. Uroczysta inauguracja imprezy z udziałem władz miasta i regionu odbędzie się 9 listopada 2011 o godz. 12:00.  

LISTA 2000 RZECZPOSPOLITA - 25 PAŹDZIERNIKA 2011

W corocznym rankingu Lista 2000 przygotowywanym przez Rzeczpospolitą Grupa Kapitałowa Specjał zajęła 82. miejsce. W roku ubiegłym Specjał zajął 124. miejsce. Tak wysoki skok na liście zapewniły Specjałowi przychody ze sprzedaży na poziomie 3 482 067 tys. zł. Dynamika przychodów 2010/2009 wyniosła 31,6%. Wynik operacyjny kształtował sie na poziomie 4 894 tys. zł, wynik netto wyniósł 4 094 tys. zł.

PORADNIK HURTOWNIKA - 5 PAŹDZIERNIKA 2011

Informacja dotycząca włączenia w struktury GK Specjał firmy Hurtimex z Leszna.

GAZETA WYBORCZA - 3 PAŹDZIERNIKA 2011

Lista firm i laureatów wyróżnionych w X edycji Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza. Grupa Kapitałowa Specjał otrzymała wyróżnienie w kategorii "Przedsiębiorstwo handlowe".

GAZETA WYBORCZA - 3 PAŹDZIERNIKA 2011

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza to konkurs doceniający najlepiej rozwijające się firmy naszego regionu, które poprzez doskonałe zarządzanie, wdrażanie nowoczesnych technologii, innowacyjność, dbałość o wysoką jakość oferowanych wyrobów i usług są wizytówką gospodarczą województwa.

HANDLOWIEC - WRZESIEŃ/PAŹDZIERNIK 2011

Reklama największych w południowo-wschodniej Polsce targów FMCG. Podczas tegorocznej edycji Targów ponad 200 wystawców zaprezentowało swoją ofertę. Dla tysięcy zwiedzających przygotowane zostały liczne promocje, degustacje. Zwiedzający mogli skorzystać z bezpłatnych badań medycznych.

GRATULACJE OD PODKARPACKIEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO

W związku z otrzymaniem przez Grupę Kapitałową Specjał wyróżnienia w X edycji Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza na ręce Prezesa Zarządu Krzysztofa Tokarza Podkarpacki Bak Spółdzielczy złożył wyrazy uznania, gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów.

1  Poprzednia  49  50  51  52  53  54  55  56  57  Nastepna  57

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test