Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

SUPER NOWOŚCI - 9 LISTOPADA 2011

Ponad 200 wystawców, pokazy, szkolenia, konferencje dla pielęgniarek oraz farmaceutów i lekarzy, a także bezpłatne badania i konkursy dla zwiedzających. To wszystko czeka na zwiedzających w rzeszowskiej hali na Podpromiu za sprawą największych w regionie - Międzynarodowych Targów Biznes Żywność Medycyna. Spośród wystawców zostaną wybrani Targowi Liderzy Biznesu, Medycyny, Żywności. oraz firmy uhonorowane statuetkami "Złotego Specjału".

SUPER NOWOŚCI - 9 LISTOPADA 2011

W artykule zamieszczony został harmonogram XIV Targów Biznes Żywność Medycyna Rzeszów 2011. W programie m.in.: bezpłatne badania medyczne prezprowadzane przez Medicor oraz Medyk.

ŻYCIE HANDLOWE - LISTOPAD 2011

Specjał wygrywa na mocnych trunkach - kolejne targi Grupy Kapitałowej Specjał za nami. XIV edycja targów miała rozszerzony charakter. Prócz producentów FMCG obecni byli wystawcy z branż medycznej, finansowej, IT i poligraficznej. Wśród stoisk firm spożywczych nowością były ekspozycje producentów i dystrybutorów alkoholi. Zdaniem prezesa Grupy Kapitałowej Specjał Krzysztofa Tokarza - Wchodząc w sehmemt alkoholowy zakładaliśmy, że rentowność osiągniemyu po sześciu miesiącach. W większości oddziałów udało nam się ją osiągnąć już po trzech. Firma zamierza teraz poszerzyć zakres dystrybucji alkoholi i zwiększyć ich wolumen sprzedaży.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - PAŹDZIERNIK 2011

Reklama XIV Międzynarodowych Targów Biznes Żywność Medycyna Rzeszów 2011.

PORADNIK HANDLOWCA - PAŹDZIERNIK 2011

Kolejne przejęcie GK Specjał - we wrześniu włączyła w swoje struktury Hurtimex Leszno, firmę, która działa na terenie województwa lubuskiego i wielkopolskiego. Hurtimex ma ponad 20-letnią tradycję. W swojej ofercie posiada blisko 4 tysiące produktów, zatrudnia około 40 osób, dysponuje 6 samochodami ciężarowymi. O pozycji firmy na miejscowym rynku może świadczyć fakt przyznania jej statuetki Gazeli Biznesu za rok 2010.

ŻYCIE HANDLOWE - PAŹDZIERNIK 2011

W artykule zatytułowanym "Specjał nie odpuszcza" informacja dotycząca przejęcia Hurtimex Leszno, firmy działającej na terenie województwa lubuskiego i wielkopolskiego.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - PAŹDZIERNIK 2011

"Hurtimex postawił na Specjał" - Jak podkreśla Mirosław Zawirski, założyciel i współwłaściciel Hurtimeksu - Wejście w struktury Specjału jest dla nas elementem przemyślanej strategii. Mamy bowiem świadomość, że na rynku pozostanie zaledwie kilka wielkich podmiotów hurtowych obsługujących handel tradycyjny.

WIADOMOŚCI HANDLOWE - PAŹDZIERNIK 2011

Na stronie 34 zamieszczony został artykuł zatytułowany „Nasz Sklep już w stolicy” w którym czytamy o dynamicznej ekspansji  sklepów franczyzowych sieci Nasz Sklep. W Warszawie działa obecnie osiem franczyzowych placówek handlowych. Pierwszy warszawski Nasz Sklep ruszył w czerwcu, zaś kolejne w lipcu i sierpniu. Rozwój sieci w poszczególnych regionach oparty jest o lokalne oddziały rzeszowskiej hurtowni Specjał. Nie inaczej jest również w tym przypadku. Placówkę, bowiem wspiera stołeczna hurtownia Bobmark. Zdaniem Krzysztofa Tokarza, prezesa GK Specjał - To rynek bardzo konkurencyjny i wymagający, dlatego konieczne jest jak najszybsze rozwinięcie oferty naszego oddziału.

SUPER NOWOŚCI - 27 PAŹDZIERNIKA 2011

W artykule zatytułowanym "Doskonała oferta handlowa i nie tylko" zapowiedź największej imprezy handlowej branży FMCG w południowo- wschodniej Polsce. Targi zostały objęte m.in. honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa, Wojewody Podkarpackiego i Marszałka Województwa Podkarpackiego. Uroczysta inauguracja imprezy z udziałem władz miasta i regionu odbędzie się 9 listopada 2011 o godz. 12:00.  

LISTA 2000 RZECZPOSPOLITA - 25 PAŹDZIERNIKA 2011

W corocznym rankingu Lista 2000 przygotowywanym przez Rzeczpospolitą Grupa Kapitałowa Specjał zajęła 82. miejsce. W roku ubiegłym Specjał zajął 124. miejsce. Tak wysoki skok na liście zapewniły Specjałowi przychody ze sprzedaży na poziomie 3 482 067 tys. zł. Dynamika przychodów 2010/2009 wyniosła 31,6%. Wynik operacyjny kształtował sie na poziomie 4 894 tys. zł, wynik netto wyniósł 4 094 tys. zł.

1  Poprzednia  51  52  53  54  55  56  57  58  59  Nastepna  59

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test