Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

REKORDOWE PLENEROWE TARGI SPOŻYWCZE W RZESZOWIE

22 maja r. na terenie Dworu Ostoya w Jasionce miała miejsce kolejna plenerowa biesiada handlowa zorganizowana przez Specjał O/Rzeszów, w której swoją ofertę zaprezentowało ponad 120 firm z branży FMCG. Pomimo kapryśnej pogody plenerowe targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Biesiada rozpoczęła się Radą Nadzorczą Polskiej Sieci Handlowej Nasz Sklep S.A. Po niej nastąpiło Walne Zgromadzenie akcjonariuszy oraz zebranie franczyzobiorców PSH Nasz Sklep. S.A.

Od godz. 14:00 ruszyła część handlowa, która trwała do późnego popołudnia. W tym roku Specjał obchodzi jubileusz 25-lecia działalności na rynku. Z tej okazji ponad trzydziestu pracownikom Prezes Zarządu GK Specjał wręczył wyróżnienia za wkład w rozwój firmy, życząc dalszych sukcesów tak w życiu zawodowym jak i prywatnym. W trakcie biesiady swoją ofertę zaprezentowała rekordowa liczba wystawców, spośród których największe obroty odnotowali:  Maspex Wadowice, Prima Poland, Nestle Polska, Mlekpol Grajewo oraz CEDC. Swoje stoisko miała również Fundacja Specjał, która specjalnie z tej okazji przygotowała sprzedaż prac rzeszowskich artystów, z której dochód został przeznaczony na pomoc chorym i niepełnosprawnym dzieciom.

Z kolei na stoisku Specjał Finanse zwiedzający mogli zapoznać się z kompleksową ofertą usług finansowych. Stoiska wystawiennicze odwiedziły setki osób. Oprócz bardzo atrakcyjnej oferty handlowej, licznych promocji, smacznych degustacji dla odwiedzających biesiadę przygotowano moc atrakcji. Jedną z ciekawszych akcji był projekt „Bezpieczne wakacje” współorganizowany przez Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa CEZAL i Agencję Ochrony Specjał. Pokaz pierwszej pomocy podzielony został na cztery bloki tematyczne: podróż, w górach, nad wodą i w lesie. W ramach projektu uczestnicy biesiady wykorzystując specjalistyczny sprzęt treningowy oraz materiały medyczne mogli pod okiem ratowników szkolić czynności ratujące zdrowie i życie. Najaktywniejsze osoby uhonorowane zostały upominkami w postaci apteczek medycznych.

O 22:00 przygotowana został kolejna atrakcja tego wydarzenia- pokaz fire show przygotowany przez grupę Lumen Noctis. W radosnej, rodzinnej atmosferze, przy grillach, piwie i muzyce biesiada zakończyła się w godzinach porannych. 

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test