Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

REKORDOWE TARGI PLENEROWE SPECJAŁ

Tysiąc klientów, ponad 120 wystawców, rekordowe obroty. Grupa Maspex, Mlekpol Grajewo oraz Tchibo, a z branży alkoholowej Stock, Żywiec Trade oraz Kompania Piwowarska utargowały najwięcej.

Kolejną plenerową biesiadę handlową Oddziału Rzeszów, która odbyła się 5 września br. na terenie Dworu Ostoya w Jasionce, trzeba zaliczyć do niezwykle udanych. Pomimo poczucia, iż jesień zbliża się nieubłaganie wielkimi krokami aura sprzyjała spotkaniu, handlowaniu i wspólnej zabawie do białego rana.

Biesiadę rozpoczęło Zebranie Franczyzobiorców Premium Nasz Sklep, zaś już o godzinie 13:00 wystartowała część handlowa. Targi odwiedziły setki osób, które tego dnia mogły skorzystać ze specjalnie na tę okazję przygotowanej z ponad 120 producentami oferty handlowej.Oprócz dużych upustów rabatowych zaplanowano również smaczne degustacje oraz liczne promocje dodatkowo premiowane. Największym zainteresowaniem cieszyły się stoiska firm: Grupa Maspex, Mlekpol Grajewo oraz Tchibo, które odnotowały najwyższą sprzedaż. Ciekawą ofertę handlową zaprezentowały również firmy branży alkoholowej, gdzie największe wzrosty odnotowała firma Stock, Żywiec Trade oraz Kompania Piwowarska.

Tego dnia nie zapomniano również o najmłodszych odwiedzających. Z myślą o nich przygotowano symulator deski snowboardowej i dmuchany zamek. Z tej okazji również Fundacja Specjał miała swoje stoisko, na którym można było zakupić prace artystyczne, zasilając tym samym konto Fundacji, której celem statutowym jest pomoc chorym i niepełnosprawnym dzieciom. Po zakończonej części handlowej przyszedł czas na wspólne biesiadowanie przy muzyce i grillach z przerwą na tradycyjny już pokaz sztucznych ogni.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację biesiady handlowej, w tym również wystawcom, a przede wszystkim odwiedzającym. Bo to z myślą o nich i dla nich organizujemy tego typu wydarzenia. Zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku.

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test