Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

Relacja z Biesiady wrzesień 2015

RELACJA Z BIESIADY WRZESIEŃ 2015

Wrześniowa Biesiada Handlowa już za nami

Prezentacje ofert 100 producentów, atrakcyjne promocje, kuszące degustacje, a wreszcie integracja i rozmowy w kuluarach – tak w wielkim skrócie można opisać Biesiadę Handlową, która odbyła się dnia 4 września br. Miejscem spotkania był ponownie Dwór Ostoya w Jasionce koło Rzeszowa.

Biesiada Handlowa na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń cyklicznie organizowanych przez Specjał O/Rzeszów. Dlatego z początkiem września Jasionka koło Rzeszowa ponownie przyciągnęła czołowych producentów z całej Polski oraz właścicieli sklepów. Dla tych pierwszych spotkanie było szansą do zainteresowania detalistów swoją ofertą, zaś dla drugich okazją do nabycia towarów w specjalnych cenach.

„H” jak handel

Wydarzenie rozpoczęło się od zebrania franczyzobiorców PSH Nasz Sklep. S.A., na którym poruszono kilka ważnych tematów dotyczących rozwoju całej sieci m.in. wdrożenia ehurtowni czy nowej inicjatywy – Uniwersytetu Przedsiębiorczości. Następnie o godzinie 14:00 ruszyła część handlowa. Swoje oferty prezentowali m.in. tacy producenci jak: Hochland, Zott, Mondelez, Unilever, Wedel, Strauss Cafe czy Maspex Wadowice. Impulsem do zawierania transakcji dla właścicieli sklepów były z pewnością atrakcyjne promocje i niższe ceny. Biesiada była również okazją do nagrodzenia pracowników GK Specjał. Krzysztof Tokarz, Prezes Zarządu docenił zaangażowanie w prace kilkudziesięciu osób wręczając im wyróżnienia.

Wsparcie dla innych

Po raz kolejny organizatorzy Biesiady nie zapomnieli o wsparciu potrzebujących, czyli podopiecznych Fundacji Specjał. Na jej rzecz w kilku odsłonach odbywały się licytacje m.in. rzeźb i obrazów. Środki zebrane podczas wydarzenia zasiliły konto Fundacji, która od 2010 roku pomaga osobom chorym, niepełnosprawnym oraz znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej.

Eksplozja atrakcji

Na wieczór organizatorzy, czyli Specjał O/Rzeszów przygotowali dla uczestników wiele niespodzianek. Warto wymienić chociażby widowiskowe pokazy – barmański oraz sztucznych ogni. O wspaniałą zabawę dbał zespół muzyczny, przy którego dźwiękach uczestnicy bawili się do godzin porannych. Wrześniową edycję plenerowej imprezy handlowej z pewnością można uznać za udaną.

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test