Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

Relacja z Dnia Handlowca maj 2017

Dzień i Bal Handlowca 2017 na otwarcie lata za nami….

Rekordowe Targi

Pogoda nie sprawiła niespodzianki. Przywitało nas piękne słońce i ponad 1000 klientów handlu tradycyjnego, którzy przyjechało do Rezydencji Alabaster na Dzień Handlowca organizowany przez GK Specjał oraz sieci franczyzowe PSH Nasz Sklep oraz LD Holding.

 

W piątek 26 maja br. w Rzeszowie w Rezydencji Alabaster odbył się już po raz trzeci Dzień Handlowca – spotkanie o charakterze targowym zorganizowane przez oddział rzeszowski Grupy Kapitałowej Specjał. Tym razem oprócz prezentacji ofert ponad 110 wystawców na uczestników wydarzenia czekały  wyjątkowe niespodzianki, w tym m.in. mecz, w którym drużyna Asseco Resovia Rzeszów na „wesoło” zmierzyła się z uczestnikami Dnia Handlowca. Przypomnijmy, że drużyna Asseco Resovii w sezonie 2016/2017 sponsorowana była przez Polską Sieć Handlową Nasz Sklep.

Największą sprzedaż w czasie trwania targów odnotowali m.in.: Maspex Wadowice, JDE, Nałęczów Zdrój ( Cisowianka), King Oscar, Calsberg, Stock.  Dzień Handlowca był kolejną szansą, aby handlować, wymieniać się doświadczeniami i zawierać nowe kontakty biznesowe.  Przedstawiciele branż FMCG  i HoReCa handlowali w Rzeszowie w godzinach od 12:00 do 17:30. Zachętą do zawierania transakcji dla właścicieli sklepów były  z pewnością atrakcyjne promocje i niższe ceny. Pojawiły się również nowości. Wielu producentów zorganizowało degustacje i pokazy kulinarne w plenerze. W czasie wydarzenia odbyła się również Rada Nadzorcza PSH Nasz Sklep, Walne Zgromadzenie akcjonariuszy oraz zebranie franczyzobiorców.

Limitowana akcja sprzedażowa

Aby dodatkowo wzmocnić handel i zmotywować do większego wysiłku  organizator przygotował akcję sprzedażową. Uczestnicy, którzy podczas Dnia Handlowca dokonali zakupów wg określonych progów kwotowych otrzymali oryginalną koszulkę z podpisami siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów. Na tym jednak nie koniec atrakcji z udziałem rzeszowskiej drużyny: każdy mógł zrobić sobie zdjęcie oraz dostać autograf. Dodatkowo w programie części handlowej zaplanowano blok pokazów „Jak zadbać o bezpieczeństwo podczas wakacji?” przygotowany przez Podkarpackie Centrum Ratownictwa Medycznego. Z kolei Cezal Rzeszów na swoim stoisku zaprezentował nowości asortymentowe, a Specjał Finanse przedstawił aktualne promocje i rabaty związane z branżą finansową.

Tradycyjnie na godzinę 20:00 zaplanowany został Bal Handlowca, w którym wzięło udział około 470 osób, klientów, producentów, przedstawicieli prasy branżowej. Tym razem wśród zaplanowanych atrakcji znalazł się występ artystyczny wokalistki Małgorzaty Boć oraz zespołu Meffis. Wydarzenie poprowadził Janusz Majkut. Prezes zarządu GK Specjał Krzysztof Tokarz wręczył szereg wyróżnień za dobrą współpracę handlową partnerom biznesowym oraz pracownikom za wkład i zaangażowanie w rozwój firmy.

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test