Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

WIOSENNY JARMARK Z ODDZIAŁEM W TOMASZOWIE LUBELSKIM 2012

W dniu 16 marca 2012 r. Zajazd ARKADIA w kolonii Łaszczówka zgromadził wielu właścicieli sklepów i hurtowni z branży spożywczej na  WIOSENNYM  JARMARKU, którego organizatorem był PPHU Specjał Oddział w Tomaszowie Lubelskim oraz  PSH  Nasz Sklep. Impreza ta, to kolejny skuteczny krok na drodze do integracji handlowców obsługiwanych przez Specjał Oddział w Tomaszowie Lubelskim oraz współpracujących z nami producentów.

Na  naszym JARMARKU swoją ofertę handlową zaprezentowało ponad 60 wystawców FMCG z całej Polski m.in: Nestle Polska, ZPC Vobro, ZPC Solidarność, Grupa Maspex Wadowice, PPH Emix, Ferrero Polska, Firma Roleski, ZT Kruszwica. Bardzo mocno zaakcentowały swoją obecność lokalne firmy, prezentując swoje nowości tj. FPHU Krawpak – wyroby ciastkarskie  a wśród nich „ciasteczka tomaszowskie”  oraz  OSM Krasnystaw – jogurty i serki  „Scooby-Doo” dla dzieci wzbogacone o wapń. Sprzyjająca wiosenna aura  przyciągnęła liczne grono podmiotów z nami współpracujących a przedświąteczny nastrój  sprzyjał  zwiększonym zakupom. Na  JARMARKU można było  zgromadzić świąteczny koszyk pełen smakołyków. Producenci przedstawili atrakcyjną ofertę dotyczącą produktów całorocznych i świątecznych oraz atrakcyjne warunki zakupowe, rabaty sięgały nawet do 10%. W trakcie trwania imprezy nasi goście mogli skorzystać z licznych degustacji przygotowanych przez firmy biorące udział w Jarmarku: Pamapol S.A., Agrovita, Lubella, Mokate S.A., Strauss Cafe Poland sp. z o.o., OSM Włoszczowa oraz FHU Delfin sp.j. z Tomaszowa Lub., która zaprezentowała ofertę produktów rybnych.

Dla przedstawicieli handlu detalicznego bezpośrednie spotkania z przedstawicielami firm to najlepsza okazja do zapoznania się z ofertą wielu nowych producentów i wzbogacenia  asortymentu. To także czas  wyróżnień dla  najlepszych naszych kontrahentów. Nagrody za udział w programie Wielkie Punktowanie wręczali: dyrektor ds. rozwoju sieci Nasz Sklep - Wiesław Pociask oraz dyrektor Oddziału w Tomaszowie Lubelskim - Marian Działa  a otrzymali je: Grela Jarosław, Kiecana Marian, Korol Edyta, Kozicka Agnieszka, Lelonek Czesław, Podolak Małgorzata, Sarzyński Jan, Tucka Grażyna, Winiarek Zbigniew, Wrona Aleksandra.

Tego typu spotkania handlowe organizowane przez PPHU Specjał oddział Mazex na stałe wpisały się w kalendarz  imprez targowych docenianych przez producentów z całej Polski oraz właścicieli sklepów i hurtowni spożywczych z regionu lubelskiego i podkarpackiego. Dziękujemy wystawcom za udział, za pięknie przygotowane stoiska i ciekawą ofertę natomiast odwiedzającym nas gościom  za rekordową frekwencję.

 

 

 

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test