Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

SŁOŃCE, PLAŻA I WSPANIAŁA ATMOSFERA - WYJAZD INTEGRACYJNY PRACOWNIKÓW DO HISZPANII

07.07.2017

W terminie od 10 do 19 czerwca odbyła się wycieczka integracyjna do Hiszpanii. Brali w niej udział  pracownicy Grupy Kapitałowej Specjał. Program był bardzo atrakcyjny i obejmował m.in. zwiedzanie Avignon, Montserrat, Barcelony, Paryża i wybrzeża Costa Brava.

W Avignon zwiedzaliśmy dawny Pałac Papieski. Była również okazja do zrobienia zdjęć, przy znanym z piosenek, moście Saint-Benezet.  Następnie udaliśmy się do miejscowości Calella na wybrzeżu Costa Brava. Punktem kulminacyjnym upalnego dnia była impreza integracyjna połączona z urodzinami kolegi Mikołaja, gdzie wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, a integracja nabierała tempa.

W drugim dniu pobytu w Hiszpanii został zorganizowany jednodniowy wyjazd do Barcelony, gdzie można było zobaczyć słynny kościół Sagrada Familia, park Guell oraz cała panoramę miasta z punktu widokowego.

Kolejnego dnia udaliśmy się w rejs statkiem do Tossa de Mar, gdzie zobaczyliśmy starożytną część miasta oraz spróbowaliśmy pysznej kawy i bezy w lokalnej kawiarni. Uczestnicy wycieczki mieli okazję zwiedzić jeden z najsłynniejszych klasztorów na świecie w Montserrat.

Pogoda nie sprawiła niespodzianki, a piękne słońce witało nas każdego dnia, wszystko to spowodowało, że humor dopisywał i nie opuszczał uczestników w czasie całego pobytu.

W drodze powrotnej jeden dzień przeznaczony był na zwiedzanie Paryża. Stolica Francji zrobiła na wszystkich duże wrażenie. Wieża Eiffla, Luwr, katedra Notre Dame – to tylko niektóre z atrakcji, które udało się zobaczyć.

Poniżej kilka wypowiedzi uczestników dotyczących wyjazdu:

„Wyjazd był bardzo udany. Piękne miejsca, pozytywna atmosfera, przyjaźni ludzie. To wszystko sprawiło, że będę miała w sercu miłe wspomnienia (…). Bardzo dziękuję za możliwość zobaczenia tak pięknych miejsc” – przyznaje jedna z uczestniczek wycieczki, Wioletta Miąsek (Specjał).

„Wycieczka do Hiszpanii była bardzo udana. Na początku prawie nikt się nie znał, a na koniec wszyscy mówiliśmy sobie po imieniu. Integrację uważam za satysfakcjonującą ” – dodaje Agata Pietrasz (Nasz Sklep).

„Wycieczka pierwsza klasa, ja jestem bardzo zadowolony z wyjazdu” – powiedział w drodze powrotnej Kazimierz Bereźnicki (LD Holding).

„Niezapomniane chwile, we wspaniałym towarzystwie i mnóstwem atrakcji” Mikołaj Tokarz (LD Holding).

 

 

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,