Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

NOWY NUMER KWARTALNIKA GRUPY KAPITAŁOWEJ SPECJAŁ

28.11.2017

Zachęcamy do lektury najnowszego wydania Kwartalnika. Polecamy w nim wywiad z Krzysztofem Tokarzem, Prezesem GK Specjał, w którym mówi m.in. o działaniach Grupy umożliwiających stworzenie warunków dla powstawania silnie z sobą zintegrowanych zespołów pracowniczych, ocenia efekty sprzedażowe bieżącego roku oraz opisuje plany firmy na przyszły rok.

W bieżącym numerze znajdziecie Państwo relację z jubileuszowych XX Targów Biznes Medycyna Auto Flota 2017. Polecamy także artykuły o następnych nagrodach dla Specjału oraz coraz wyższych  pozycjach w kolejnych rankingach. W kwartalniku umieszczono także relacje z trzech wyjazdów konferencyjnych do Bułgarii, Wilna i Chin, a także opisano imprezy towarzyszące podsumowaniu katalogów promocyjnych dla Klientów oddziału w Czeladzi i Krakowie.

Zachęcamy również do zapoznania się z artykułem, w którym przedstawiono oddział Specjał we Wrocławiu, którego szczególny charakter wynika z faktu, iż obsługuje wyjątkowo duży region kraju -  zarówno Dolny Śląsk, jak i część Opolszczyzny,  a także Wielkopolskę.

Polecamy także artykuły o kontynuacji działań sponsoringowych Agencji Ochrony Specjał, która już czwarty sezon wspiera rzeszowski klub siatkarski KS DEVELOPRES  oraz Army, która jest oficjalnym partnerem ekstraklasowego zespołu koszykarskiego  - MIASTO SZKŁA KROSNO.  

W kwartalniku piszemy również o interesujących szkoleniach oraz wydarzeniach integracyjnych zorganizowanych dla pracowników GK SPECJAŁ. Wśród nich : Mistrzostwa Specjał O/Łódź w biegach przełajowych, Sportowy Piknik Specjał O/Łódź, wizyta u sądeckich pszelarzy pracowników oddziału w Łodzi i w Warszawie.

Polecamy także stałe działy takie jak nowe otwarcia w sieciach Nasz Sklep i LIVIO, pasje pracownicze czy przepisy kulinarne.

Zobacz kwartalnik.

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test