Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

PREZES ZARZĄDU SPECJAŁ SP. Z O.O.

KRZYSZTOF TOKARZ - Urodzony w 1962 r. Absolwent AGH w Krakowie, założyciel w 1990 r. firmy SPECJAŁ obecnie jednej z największych firm dystrybucyjnych w Polsce. Prezes Sieci handlowej PSH NASZ SKLEP S.A., PSH LIVIO S.A. oraz RABAT DETAL zrzeszających obecnie ponad 12 000 placówek franczyzowych, a także 60 sklepy własne. GK Specjał reprezentuję w 100% polski kapitał. W skład Grupy Kapitałowej Specjał wchodzą obecnie również trzy agencje ochrony, dwie hurtownie zaopatrzenia lecznictwa w Rzeszowie i Katowicach, z siecią sklepów medycznych oraz spółka działająca w branży finansowej. Założyciel PSH „UNIA” oraz „HANDLU POLSKIEGO”, przewodniczący podkarpackiego oddziału POPON. Laureat Srebrnego i Złotego Krzyża Zasługi przyznanego przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej oraz "Złotego Orzecha" nagrody przyznawanej dla najwybitniejszych postaci w branży handlowej. Prywatnie fan sportów ekstremalnych, lubi pływanie, nurkowanie, żeglarstwo, narciarstwo oraz jazdę motocyklem.

 

WICEPREZES ZARZĄDU SPECJAŁ SP. Z O.O., DYREKTOR HANDLOWY

REMIGIUSZ CZERNECKI - jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie ukończył Zarządzanie i Marketing, a także ukończył dwa kierunki Nauczycielski i Trenerski na AWF w Katowicach. Posiada również tytuł naukowy doktora z dziedziny Teoria Treningu. Od stycznia 2019 r. jest Wiceprezesem Zarządu i Dyrektorem Handlowym w GK Specjał  i odpowiada za działalność operacyjną, rozwój oraz strategię hurtową grupy. Remigiusz Czernecki ma ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie handlu, dystrybucji i produkcji, a także w zarządzaniu w szczególności w optymalizacji procesów operacyjnych, konsolidacji i restrukturyzacji przedsiębiorstw. W branży FMCG jest nieprzerwanie od 1997 roku, gdzie szczebel po szczeblu zbierał doświadczenia począwszy od stanowiska Przedstawiciela Handlowego, poprzez Dyrektora Sprzedaży, Dyrektora Rozwoju, Dyrektora Zakupów, kończąc na stanowiskach zarządczych najwyższego szczebla (od 2008 roku) takich jak Wiceprezes Zarządu, Prezes Zarządu i Przewodniczący Rad Nadzorczych w spółkach o obrotach około 1 mld zł. Przed rozpoczęciem współpracy z firmą Specjał był Wiceprezesem Zarządu Hortex Holding SA, gdzie odpowiadał za zbudowanie kanału dystrybucji bezpośredniej, będąc równocześnie Prezesem Zarządu REN Sp. z o.o. (Grupa REN). Przeprowadził wiele konsolidacji i restrukturyzacji spółek w branży FMCG, a kierowane przez niego spółki trzykrotnie otrzymały prestiżowe wyróżnienie „Diamenty Forbes” w kategorii największych spółek o obrotach rocznych powyżej 250 mln zł. W przeszłości był członkiem Kadry Narodowej i Reprezentacji Polski w LA, oraz wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Nadal jest aktywny sportowo i jeździ na motocyklu.

 

CZŁONEK ZARZĄDU SPECJAŁ SP. Z O.O., DYREKTOR DS. EKONOMICZNYCH

TERESA PIWOWARCZYK - absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, kierunek Finanse i Rachunkowość. Ukończone studia podyplomowe z zakresu zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada dyplom Ministerstwa Skarbu Państwa dla kandydatów na członków Rad Nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa. Uzyskała certyfikację na poziomie D z Biura Certyfikacji Stowarzyszenia Project Management Polska z zarządzania projektami. Okres kariery zawodowej przypada na pracę w służbach finansowo- księgowych. W latach 1976–1991 praca w „PREDOM –ZELMER” w Rzeszowie na stanowisku zastępcy Głównego Księgowego. Lata 1991–2003 przypadają na pracę w bankach (Pierwszy Komercyjny Bank SA w Lublinie Oddział w Rzeszowie, po fuzji Powszechny Bank Kredytowy SA w Warszawie Oddział w Rzeszowie) na stanowisku Głównej Księgowej. Kolejne dwa lata - praca w Przedsiębiorstwie Obrotu Wyrobami Hutniczymi „CENTROSTAL” na stanowisku Dyrektora Finansowego – Głównego Księgowego - Członek Zarządu. Od 2004 praca w PPHU „ SPECJAŁ” Krzysztof Tokarz na stanowisku Dyrektor Ekonomiczny. Od 2007 r. Specjał Sp. z o.o. na stanowisku Dyrektor Ekonomiczny - Członek Zarządu. 

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ WĄGROWIEC
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
Mapa serwisu | Polityka cookies

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał.

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test