Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

JEŚLI WYBIERASZ SIEĆ, TO WYBIERZ LIVIO

12.01.2018

Poznański oddział Polskiej Sieci Handlowej LIVIO, 12 grudnia 2017 roku powiększył się o kolejną nowo otwartą placówkę TOP Premium. Placówka o powierzchni 120 m2 powstała w miejscowości Kargowa przy ul. Powstańców Wielkopolskich 29 (woj. lubuskie).

Dla pierwszych klientów zostały przygotowane upominki, natomiast wszyscy odwiedzający sklep w dniu otwarcia mogli skorzystać z degustacji. W nowym sklepie wiele artykułów objętych zostało specjalnymi promocjami cenowymi.   Placówka zaopatrzona jest w kompletny asortyment począwszy od wędlin, owoców i warzyw po artykuły spożywcze, alkohole, prasę i nabiał. 

Sieć LIVIO kontynuuje tym samym politykę rozwoju i przekracza granice województwa wielkopolskiego. O wyborze przystąpienia do Polskiej Sieci Handlowej LIVIO, jak twierdzi właściciel sklepu Pan Marian Szewczyk, decydowało kilka ważnych elementów m.in. że Sieć LIVIO jest w 100% Polską siecią, coraz bardziej rozpoznawalną zarówno w województwie wielkopolskim jak i lubuskim. Sieć oferuje swoim Franczyzobiorcą zarówno szeroką gamę produktów marki własnej, topowe produkty można kupić w atrakcyjnych cenach, jak również liczne promocje gazetkowe czy plakatowe. Ważnym czynnikiem, który miał wpływ na decyzję była pomoc ze strony sieci, zarówno w przygotowaniu projektu prawidłowego ustawienia sklepu, ułożenie asortymentu zgodnie z zasadami merchandisingu placówki i pomoc w zakupie mebli w oparciu o standardy LIVIO. Ważnym elementem była także atrakcyjna wizualizacja placówki. Jak podkreśla pan Marian wszystkie te zmiany bardzo przypadły do gustu Klientom sklepu, którzy cenią sobie uzyskaną funkcjonalność sklepu.

Zadowolenie Franczyzobiorców Polskiej Sieci Handlowej LIVIO, sukcesywnie przekłada się na ciągle rosnącą liczbę sklepów LIVIO. Zadowoleni Klienci polecają sieć swoim znajomym, którzy w efekcie rozważają przyłączenie się do silnej,  100% polskiej sieci LIVIO. Do wielkopolskiego oddziału w całym roku 2017 przystąpiło ponad 120 sklepów. Na koniec roku oddział liczy już 495 sklepów zrzeszonych pod logiem LIVIO.

 

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test