Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

POZNAŃSKI ODDZIAŁ PSH LIVIO S.A. NIE ZWALNIA TEMPA EKSPANSJI

09.02.2018

W styczniu do poznańskiego oddziału sieci Livio dołączyło 13 nowych placówek, w tym kolejne 3 nowe placówki w województwie lubuskim. Na koniec stycznia w tym regionie pod szyldem Livio działało już 506 sklepów. Poznański oddział Polskiej Sieci Handlowej Livio S.A. kontynuuje tym samym politykę rozwoju i przekracza granice województwa wielkopolskiego.

Polska Sieć Handlowa Livio S.A. należąca do Grupy Kapitałowej Specjał jest operatorem ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych działających w formule franczyzowej, pod marką Livio. Sieć zrzesza niezależne placówki handlowe, które dzięki konsolidacji mogą skutecznie konkurować na Polskim rynku detalicznym. Livio swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę. Obecnie zrzesza ponad 2300 placówek i nie zwalnia tępa ekspansji.

Dlaczego Livio?

O wyborze przystąpienia do PSH Livio, jak twierdzą właściciele sklepów, decyduje kilka ważnych elementów. Głównym atutem na jaki należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności jest fakt, iż sieć Livio jest w 100 % polską siecią, coraz bardziej rozpoznawalną w kraju. Dużym atutem sieci są systematycznie podejmowane działania marketingowe i promocyjne - liczne promocje gazetkowe czy plakatowe pozwalają na wzrost obrotów i przyciągają nowych klientów. Gwarantujemy naszym franczyzobiorcom najnowsze i najskuteczniejsze narzędzia remodelingu i planogramów. Walka cenowa w handlu detalicznym to nie wszystko, nie daje ona już możliwości zatrzymania klientów i pozyskania nowych. Dlatego Livio stawia na podnoszenie jakości obsługi, zwiększanie wizualnej atrakcyjności sklepów, rozszerzanie asortymentu oraz zasięgu terytorialnego. Właściciele sklepów przystępujący do Livio mają zagwarantowany stały dostęp do szkoleń e-learningowych i  możliwości rozwoju. 

Podsumowując, wszystkie wskazane elementy gwarantują sukces naszym franczyzobiorcom. Dziękujemy za zaufanie i życzymy wielu zadowolonych klientów.

Franczyzobiorco Twój sukces, to Nasz sukces!

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test