Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

NOWY NUMER KWARTALNIKA GRUPY KAPITAŁOWEJ SPECJAŁ

12.03.2018

Zachęcamy do lektury najnowszego wydania Kwartalnika. Polecamy w nim wywiad z Krzysztofem Tokarzem, Prezesem GK Specjał, w którym podsumowuje on rok 2017 omawiając min. wyniki finansowe Grupy w zestawieniu z przewidywanymi prognozami. Mówi o stabilnej pozycji firmy w aktualnie trudnym momencie dla dystrybucji hurtowej. Omawia dotychczasowe efekty współpracy w ramach projektu „Partnerstwo dla Handlu”, a także ocenia pomysł uruchomienia sprzedaży internetowej  w części spożywczej Grupy.

W bieżącym numerze znajdziecie Państwo informacje o kolejnych prestiżowych wyróżnieniach, które otrzymała Grupa Kapitałowa Specjał. Polecamy także wywiad z nowym dyrektorem operacyjnym spółki Specjał Finanse, w którym ocenia on  m.in. aktualną ofertę i działania spółki, a także omawia zmiany personalne i ich wpływ na funkcjonowanie firmy.

W kwartalniku zamieszczono także informacje o trade briefingu Specjał, w ramach kongresu Poland & CEE Retail Summit. Przypominano o uruchomionym jakiś czas temu projekcie Partnerstwo dla Handlu i obowiązującym do końca marca programie lojalnościowym dla klientów detalicznych  -  Skarby Karaibów II, a także o atrakcyjnych wyjazdach konferencyjnych będących nagrodami w ramach tego katalogu.

Zachęcamy również do zapoznania się z artykułem podsumowującym udany rok dla e-hurtowni Specjał oraz ciekawym materiałem informującym o organizowanych przez Centrum Szkolenia Kadr PSH Livio, z pomocą dotacji unijnych, szkoleniach na rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Polecamy także artykuł o udostępnieniu właścicielom i pracownikom sklepów nienależących do sieci NASZ SKLEP i LIVIO wybranych szkoleń Uniwersytetu Przedsiębiorczości GK Specjał oraz artykuł o pierwszych kursach przeprowadzonych przez Centrum Szkolenia Prospectus, placówki kształcącej specjalistów w zakresie bezpieczeństwa.

W kwartalniku piszemy również o szerokiej ofercie inhalatorów i ciśnieniomierzy dostępnej w hurtowaniach i  salonach medycznych CEZAL, o współpracy z Centrum Medycznym Medyk w Rzeszowie w zakresie implementacji projektu profilaktyki raka wśród pracowników GK Specjał oraz o działaniach integracyjnych takich jak zabawa karnawałowa dla dzieci z rodzin pracowników Specjał, turnieju bowlingowym na Pomorzu oraz wycieczce do Włoch.

Informujemy także o bezpłatnych szkoleniach organizowanych wspólnie przez Dział Informatyki PPHU Specjał oraz Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Polecamy także stałe działy takie jak nowe otwarcia w sieciach Nasz Sklep i LIVIO, ludzie kwartału, piszą o nas czy przepisy kulinarne.

Zobacz kwartalnik.

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,