Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

RUSZYŁ ODDZIAŁ SPECJAŁ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

02.10.2018

We wrześniu, w Ostrowcu Świętokrzyskim, został otwarty kolejny oddział Specjał, w którym oferowana jest możliwość zakupów m.in. w samoobsługowym systemie cash&carry. Uroczystego otwarcia dokonał prezes GK Specjał Krzysztof Tokarz.
 

Nowoczesna hala zlokalizowana jest przy ulicy Kilińskiego 30c. Obiekt dysponuje powierzchnią sprzedaży 1 640 mkw., w tym chłodnią o powierzchni 200 mkw.

„Podczas otwarcia dostaliśmy dużo wsparcia od klientów, którzy z optymizmem dokonali pierwszych zakupów”, podkreśla  Krzysztof  Tokarz prezes GK Specjał.

Uroczyste otwarcie, które odbyło się 14 września  spotkało się z uznaniem i pozytywnym odbiorem ze strony klientów, poniżej kilka wypowiedzi:

Pani Aneta Kałuża ze Sklepu spożywczo-przemysłowego Aneta Kałuża

„Otwarcie oddziału Specjał w Ostrowcu było bardzo dobrze zorganizowane. Szybka , miła obsługa, fajni ludzie, klientów było tak dużo, że brakowało wózków. Format Cash and Carry bardzo mi odpowiada, ale również mogę skorzystać z platformy e-hurtownia i dostawy na miejsce Skorzystałem z wielu promocji oraz ze świetnego poczęstunku”

Marianna Chodakowska - Sklep spożywczo-przemysłowy

„Zostałam zaproszona na otwarcie nowego Oddziału w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wiem, że jest to 100% polski kapitał. Hurtownia posiada w swojej ofercie wszystkie największe marki i produkty regionalne. Po za tym wypełnili lukę na rynku świętokrzyskim. Ceny są dobre, ale liczy się również atmosfera, szybkość obsługi i atrakcyjność oferty jaką posiadają. Życzę wam sukcesów z pożytkiem dla Nas Klientów.”

EiM Wróblewscy ELMAR

„Braliśmy udział w oficjalnym otwarciu nowej hurtowni w naszym regionie - Specjał. Miło było poznać na oficjalnym otwarciu Właściciela hurtowni oraz osoby odpowiedzialne za jej prawidłowe funkcjonowanie w naszym mieście. Oferta hurtowni mile nas zaskoczyła. Półki zatowarowane, ceny przystępne i jeszcze można liczyć na dodatkowy rabat. Symboliczne przecięcie wstęgi oraz lampka szampana dopełniły całości. W natłoku codziennych obowiązków spędziliśmy fajne chwile wśród kupców z naszego regionu i obsługi hurtowni oraz przedstawicieli sieci handlowych poznając ich  ofertę. Zespołowi z Ostrowca życzymy efektywnej pracy - dużych obrotów i tolerancyjnych klientów.”

Specjał od ponad 27 lat konsekwentnie realizuje swoją strategię rozwoju, dzięki której osiągnęła tak wysoką pozycję na rynku FMCG jak obecnie. Najważniejszym celem jaki stawia przed sobą Grupa Kapitałowa Specjał jest dynamiczny rozwój w długiej perspektywie czasowej. Firma należy do czołówki najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Wyrazem tego jest uruchomienie kolejnego oddziału. Tak więc aktualnie Grupa Kapitałowa Specjał prowadzi działalność już w 13 oddziałach.

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test