Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

KONFERENCJA SIŁ SPRZEDAŻY SPECJAŁ

04.04.2019

Dwukrotny wzrost obrotu SPECJAŁ, rozwój własnych sieci franczyzowych z planem osiągnięcia 10 000 sklepów we własnych franczyzowych, czy zacieśnienie współpracy z producentami – oto cele handlowe Grupy Kapitałowej Specjał wyznaczone na lata 2019 – 2021. Okazją do ich zaprezentowania była Konferencja Sił Sprzedaży, która odbyła się 22 marca br. w Krakowie.

Ponad 350 handlowców GK Specjał  wzięło udział w Konferencji Sił Sprzedaży. W spotkaniu uczestniczyły siły sprzedaży z 16 oddziałów hurtowych Specjał oraz franczyz NASZ SKLEP, LIVIO oraz RABAT DETAL.

Impulsem do spotkania się w tak szerokim gronie było omówienie celów i priorytetów, do których dążyć będzie GK Specjał w najbliższych latach. Postawione cele zorientowane są na takie elementy jak: wzrost ilości oddziałów, poszerzenie oferty asortymentowej, lepsza współpraca z producentami, obsługa dużych sklepów oraz uatrakcyjnienie ceny dla ostatecznego odbiorcy. Mamy wszelkie kompetencje: personalne, finansowe oraz zasoby materialne do realizacji postawionych celów” – podkreśla prezes GRUPY Krzysztof Tokarz.

„Wysyłamy w rynek jasny przekaz. Jesteśmy pewni, że średnio 2 krotnie zwiększymy obroty, ale urosną z nami tylko  świadomymi rynku i realiów producenci, którzy wspólnie z nami chcą się rozwijać.  Szacowany dwukrotny wzrost obrotów jest możliwe dużo większy, ale jest on uzależniony również od sytuacji rynkowej.”- podkreśla viceprezes, dyrektor handlowy SPECJAŁ Remigiusz Czernecki.

Nasze Sieci Detaliczne w 2017 r. były na 6 miejscu TOP 10 sektora handlu detalicznego w Polsce i na 3 miejscu pod względem dynamiki przyrostu udziałów rynkowych w latach 2010/2017. Wg danych w naszych franczyzach jest 7699 sklepów na koniec lutego 2019 r.

Jak zaznaczono podczas spotkania, potencjał GK Specjał w postaci ilości doświadczonych handlowców, czyli aż 350 osób, a w planie kolejne plany zwiększenia stanu osobowego w siłach sprzedaży o kolejne 150 osób pozwala firmie z optymizmem patrzeć w przyszłość. Szukamy ambitnych i doświadczonych ludzi. To właśnie pozwala firmie definiować kolejne plany dotyczące nowych otwarć czy przejęć. Podczas konferencji zaprezentowano również wyniki sprzedaży i ogłoszono ranking najlepszych handlowców. Spotkanie miało na celu zaprezentowanie handlowej siły oraz zasobów Specjału, przy jednoczesnym podkreśleniu najbliższych planów i oczekiwań.

 

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test