Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

CORAZ WIĘCEJ DELIKATESÓW PREMIUM I SEZAM

04.12.2019

Trwająca piękna pogoda sprzyjała otwarciom wielu sklepów franczyzowych. Franczyzobiorcy chętnie dokonują zmian w swoich placówkach, które stają się przyjazne dla kupujących. Informuje Kamila Tarsa dyrektor ds. wdrożeń PSH NASZ SKLEP. Sieci, których właścicielem jest Grupa SPECJAŁ ( Nasz Sklep, Livio, Rabat Detal)  maja już ponad 8700 sklepów.( dane na koniec listopada 2019 r.)

W oddziale Tomaszów, w Hrubieszowie wspólnie z państwem Skrzypa otworzyliśmy Delikatesy Sezam. Sklep został powiększony i wyremontowany oraz zostały w nim wdrożone standardy sieci. Na uwagę zasługują pyszne wypieki. które pochodzą z należącej do właścicieli piekarni oraz wiejskie wędliny.

Z kolei w oddziale Lublin,  w miejscowości Zagłoba z Krystianem Dudkiem otworzyliśmy Delikatesy Sezam. Sklep ten należał  do naszej długoletniej klientki Grażyny Dudek, która prowadzi również Delikatesy Premium w naszej sieci. Obecnie przekazała sklep synowi i w nowym formacie przeszedł całkowity remodeling,  z nowym ustawieniem sali sprzedaży oraz wymianą urządzeń.

Natomiast w miejscowości Grochowce, w oddziale Rzeszów, wspólnie z Marcinem Mirowskim  otworzyliśmy Delikatesy Sezam. Sklep powstał w nowo wybudowanym obiekcie z dużym parkingiem dla klientów. Wdrożone zostały standardy wyposażenia oraz wizualizacja zewnętrzna dedykowane  dla tego formatu. Na szczególną uwagę zasługuje duże stoisko  owocowo- warzywne.

W  oddziale Kraków, w miejscowości Krzeszowice, w sklepie  Agnieszki Kulawik zostały uruchomione  Delikatesy Premium. Przeprowadzono remodeling placówki z zastosowaniem prawidłowego layoutu i wdrożeniem obowiązujących standardów wyposażenia. Domeną sklepu jest  stoisko mięsno- wędliniarskie, którego  ekspozycja i duży wybór asortymentu  robią wrażenie, co w połączeniu  z profesjonalną obsługą trafia w gusta klientów.

Na ul. Przewóz w Krakowie  w placówce Jana Sikory  miało miejsce ponowne otwarcie funkcjonujących Delikatesów Premium, które  po czterech latach zostały powiększone. Obecnie powierzchnia sali sprzedaży to 320 mkw. Z racji powierzchni  w sklepie  stał się dostępny szerszy  wybór asortymentu, a w szczególności produktów  świeżych.  Na stoisku mięsno -wędliniarskim można kupić pieczonego kurczaka, a stoisko piekarnicze prowadzi wypiek pieczywa.

W miejscowości  Rudnik koło Myślenic z firmą Kosta  uruchomiliśmy wspólnie kolejne  trzecie  już Delikatesy Premium. Sklep przeszedł remont zarówno wewnątrz  sklepu, gdzie zastosowaliśmy nowe ustawienie sali sprzedaży , jak i na zewnątrz, gdzie została wdrożona nowa wizualizacja. Właściciel postawił na szeroki wybór asortymentu zarówno suchego, jak i kategorii świeżych.

Natomiast w pięknej miejscowości Mszalnica koło Nowego Sącza ruszyły Delikatesy Premium państwa Leśniaków. Sklep został powiększony do  170 mkw., przez co można było zwiększyć ofertę w każdej z grup asortymentowych. Powiększone zostały również wszystkie stoiska świeże, gdzie  asortyment został dopasowany do potrzeb klientów.

Kolejne otwarcie Delikatesów Premium miało miejsce w oddziale  Gdańsk w  miejscowości Kartuzy Jest to sklep prowadzony przez państwo Ziegert. W sklepie zostały  zastosowane standardy wyposażenia przypisane do formatu Premium, co spowodowało unowocześnienie  placówki. Wdrożone zostały również   planogramy ułożenia asortymentu z podziałem na grupy asortymentowe , co zdecydowanie polepszyło prezentację i czytelność  produktów.

W oddziale  Wrocław  otwarcie miało miejsce w Bystrzycy Kłodzkiej u państwa  Bąk. W sklepie  zostały  wdrożone  standardy wyposażenia stosownie do dedykowanego formatu, co w połączeniu z prawidłową  ekspozycją  ułożenia asortymentu zdecydowanie  poprawiło prezentację dostępnych produktów. Biorąc pod uwagę  wcześniejsze ułożenie, sklep zmienił całkowicie swój wcześniejszy  wygląd.

Wszystkim hucznym otwarciom towarzyszyły liczne promocje, degustacje i konkursy. W sklepach zorganizowano również szkolenia z zarządzania ladą mięsno- wędliniarską.

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test