Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

30 LAT GRUPY KAPITAŁOWEJ SPECJAŁ

20.12.2019

W nadchodzącym 2020 roku Grupa Kapitałowa SPECJAŁ będzie obchodziła jubileusz 30-lecia istnienia na rynku.  SPECJAŁ jest obecnie liderem w branży FMCG- największym dystrybutorem z polskim kapitałem. Ten rok firma kończy z około 30 procentowym wzrostem obrotów.

Działalność w kilku sektorach rynku, blisko 6 tys. pracowników, 19 oddziałów kraju, 20 tys. obsługiwanych sklepów, aż 8603 ( dane na 31.10.2019) obiektów franczyzowych zrzeszonych w Sieciach: NASZ SKLEP, RABAT DETAL, LIVIO oraz czołowe miejsca w niezależnych rankingach polskich, jak również zagranicznych. Te liczby doskonale obrazują sukces i wysoką pozycję Grupy Kapitałowej SPECJAŁ. Jednak przede wszystkim odzwierciedlają one 30-letnią działalności na rynku. Grupa Kapitałowa Specjał w swojej działalności kieruje się obraną misją i wizją Firmy, która zorientowana jest na dynamiczny i konsekwentny rozwój. Ten rok jako kolejny kończymy z około 30 procentowym wzrostem obrotów. Mamy już w Polsce 19 oddziałów, to m.in. stwarza obiecującą perspektywę rozwoju – twierdzi Krzysztof Tokarz, Prezes Zarządu GK Specjał

Jubileusz Grupy Kapitałowej Specjał to czas podsumowań, refleksji oraz spojrzenia na nowe horyzonty. To historia budowy firmy opartej na mocnych fundamentach i konsekwentnie realizującej wyznaczone cele. Dziś grupa z ponad 30-letnim doświadczeniem, działa w kilku branżach: hurt i detal FMCG, hurt i detal sprzętu medycznego, ochrona osób i mienia oraz usługi porządkowe, jak również finansowe. Jak podkreśla Krzysztof Tokarz: Należymy do czołówki najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce i do grupy podmiotów o mocnej pozycji na rynku krajowym. Naszym celem na przyszłość jest dynamiczny rozwój w długiej perspektywie czasowej. Dzięki konsekwentnym staraniom na przestrzeni 30 lat  firm branży FMCG w Polsce, co pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość, a tym samym planować kolejne ambitne działania.

Jak zapowiada Prezes Tokarz, firma w kolejne lata wkracza jeszcze bardziej zmobilizowana dotychczasowymi sukcesami i optymistycznymi prognozami na przyszłość, wierząc, że to dopiero początek historii Grupy Kapitałowej Specjał.

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test