Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

GK SPECJAŁ ZWYCIĘZCĄ NAGRODY RETAILER OF THE YEAR 2019 w kategorii hurtownicy i dystrybutorzy.

22.06.2020

Nagroda „Retailer of the Year 2019 - Wybrany przez dostawców” organizowana przez European Conferences United wraz z firmą badawczą Nielsen jako partnerem merytorycznym, jest jedyną nagrodą w branży handlu i dystrybucji przyznawaną sieciom detalicznym i hurtowym przez ich partnerów handlowych na podstawie ankiety. Uczestniczący w badaniu dostawcy, za najważniejsze uznali kolejno takie obszary jak: kontakty z zespołem, współpraca przy rozwoju biznesu, warunki handlowe, logistyka oraz wizerunek. Zwycięzcą Nagrody Retailer Of The Year 2019 w kategorii hurtownicy i dystrybutorzy została GK Specjał.

Prezes Zarządu GK SPECJAŁ Pan Krzysztof Tokarz, podkreślił znaczenie nagrody przyznawanej przez producentów i zwrócił uwagę na rolę partnerskich relacji, nowych technologii i sprawnej logistyki w rozwijaniu sieci handlowych. Krzysztof Tokarz, Prezes GK Specjał, laureat w kategorii hurtownicy i dystrybutorzy, wyraził dumę z otrzymanej nagrody:

- Jesteśmy dumni z  nagrody Retailer of the Year 2019. Fakt ten pokazuje przede wszystkim że obraliśmy właściwy kierunek współpracy z producentami, od początku działania firmy zawsze kierowaliśmy się ideą współpracy i zrozumienia. Nagroda przekonuje nas, że jest to słuszna koncepcja. GK SPECJAŁ w tym roku obchodzi 30-lecie działalności, nagroda to wspaniała wiadomość dla wszystkich naszych pracowników, którzy poprzez swoje zaangażowanie, profesjonalizm, lojalność budują dynamicznie rozwijające się organizację. Dziękujemy wszystkim klientom, którzy codziennie realizują zakupy w ponad 9000 sklepach naszych sieci franczyzowych NASZ SKLEP, LIVIO oraz RABAT DETAL.

Największym wyzwaniem, z jakim przyszło nam się zmierzyć w czasie pandemii było zapewnienie ciągłości dostaw. Wprowadzenie procedur bezpieczeństwa dla wszystkich uczestników łańcucha dostaw Producent – Dystrybutor - Przedstawiciel Handlowy – Sklep - Klient, tak aby mając na uwadze w/w elementy wprowadzone zostały nowe kompetencje w/w obszarach rozszerzające dotychczasowe zasady ochrony żywności i higieny pracy w łańcuchu produkcji i dystrybucji żywności. Bardzo ważnym elementem było nabycie odpowiednich kompetencji załogi sklepu dotyczących relacji z klientem, aby w przyjazny sposób egzekwować stosowanie wymogów sposobu realizacji bezpiecznych zakupów w sklepie spożywczym.

 

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test