Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

NIEUSTANNY ROZWÓJ SIECI TRWA...

05.01.2021

Pandemia i gorący okres przedświąteczny nie zahamowały rozwoju sieci detalicznych GK Specjał. W grudniu ruszyły kolejne placówki franczyzowe pod szyldami Delikatesy Premium i Delikatesy Sezam. Sieci Nasz sklep, Livio, Rabat Detal liczą obecnie 9850 placówek.

W Błaszkach Chrzanowice, w oddziale łódzkim spółki Nasz Sklep, ruszyła placówka pod szyldem Delikatesy Sezam. Właścicielka, Małgorzata Podgórska zrezygnowała z prowadzenia sklepu pod szyldem Odido i podjęła decyzję o przystąpieniu do sieci Specjału. Licząca zaledwie 95 mkw. powierzchni handlowej placówka oferuje bogaty wybór 4 tys. pozycji asortymentowych. Organizator sieci szczególną uwagę przywiązał do ekspozycji produktów świeżych. Oferta pieczywa, mięsa i wędlin, warzyw i owoców oraz nabiału jest nie tylko bardzo obfita, ale i świetnie wyeksponowana. Dzięki temu placówka jest w pełni gotowa do konkurencji z tak znaczącymi na okolicznym rynku sklepami jak Biedronka, Dino, czy liczne małe sklepy działające w okolicy. Zaletą nowej placówki położonej przy drodze dojazdowej jest także duży parking dla klientów.

Także w oddziale łódzkim ruszyły dwie placówki pod szyldem Delikatesy Premium. W tym formacie w Drzewicy przy ulicy Kilińskiego otworzył sklep Grzegorz Świeboda. Obiekt liczy około 150 mkw. powierzchni handlowej i ma w ofercie 4,5 tysiąca pozycji asortymentowych, w tym pięknie wyeksponowane stoiska w produktami świeżymi. A więc owocami i warzywami, mięsem i wędlinami oraz pieczywem. Sklep powstał w nowym budynku na obrzeżach miasta na terenie osiedla domów jednorodzinnych, posiada wygodny parking i jest przygotowany na konkurencję ze strony takich funkcjonujących w okolicy sklepów jak Biedronka, Mila, czy Dino.

Także pod szyldem Delikatesy Premium ruszył sklep w Pajęcznie przy ulicy Sienkiewicza. Właściciel Włodzimierz Mielczarek uruchomił go w lokalu po istniejącym w tym miejscu przed laty dawnym sklepie Gminnej Spółdzielni. Swoisty powrót sklepu w tej lokalizacji spotkał się w doskonałym przyjęciem ze strony klientów. Placówka na powierzchni handlowej około 100 mkw. powierzchni handlowej oferuje blisko 3800 produktów, z których znacząc część stanowią doskonale wyeksponowane produkty świeże. Tu także sklep będzie konkurował z pewnością skutecznie z takimi placówkami handlowymi jak Milo, Biedronka, czy rozliczne małe, prywatne sklepy.

 

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test