Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

NASZ SKLEP MA JUŻ PONAD 4400 PLACÓWKI

29.03.2021

W Sieradzu przy ulicy Widawskiej uruchomione zostały Delikatesy Premium o powierzchni handlowej około 120 mkw. Właściciel sklepu podkreśla, że istotnym czynnikiem, który zdecydował o wyborze tego, a nie innego  partnera handlowego był w pełni polski charakter franczyzodawcy, co dla detalisty jest niezwykle ważne. Po dostosowaniu placówki do standardów sieci oferuje ona około 4500 pozycji asortymentowych, wśród których znaczącą część stanowią produkty świeże. Obok warzyw i owoców oraz nabiału można tu znaleźć także mięso i wędliny z lokalnej wytwórni oraz poszukiwane przez klientów gatunki pieczywa. Położony przy drodze dojazdowej obiekt dysponuje dużym i wygodnym parkingiem, co, obok asortymentu, decyduje o jego gotowości do skutecznego konkurowania.

W odmiennych warunkach podjęły działalność należące do Pana Mariusza Delikatesy Sezam w Błaszkach Gruszczyce w województwie łódzkim. W typowo wiejskim otoczeniu sklep powstały na warunkach Premium oferuje bogaty wybór produktów. Na powierzchni niespełna100 mkw. znaleźć można aż 4000 pozycji asortymentowych, w tym także świetnie wyeksponowane produkty świeże: warzywa i owoce, mięso i wędliny, nabiał, czy pieczywo. Ten sklep także dysponuje wygodnym parkingiem, zaś klienci mają do dyspozycji dwa stanowiska kasowe. Przy tak zorganizowanej placówce handlowej niestraszni jej pobliscy konkurenci.

W miejscowości Aleksandrów w oddziale Tomaszów Lubelski  miało miejsce otwarcie należących do Pana Sławomira Pintala  Delikatesów Premium.  Sklep przeszedł gruntowny remodeling, z powiększeniem sali sprzedaży oraz remontem elewacji zewnętrznej .Zmiany spodobały się klientom sklepu, którzy licznie przybyli na otwarcie.

W tym samym oddziale w miejscowości Zawadówka ruszył sklep w formacie Delikatesy Sezam należący do państwa Grela. Sklep nastawiony jest na sprzedaż świeżej żywności. Piękne stoiska zgodne ze standardami premium kuszą  świeżymi wędlinami, warzywami czy nabiałem. Na szczególna uwagę zasługuje stoisko piekarnicze z wyrobami firmowymi z piekarni właścicieli.

W Lubyczy Królewskiej, również w oddziale tomaszowskim, ruszył pod szyldem Delikatesy Premium sklep Ksawerego Michniaka „Delfin”. Sklep przeszedł gruntowny remont, został powiększony i rozplanowany zgodnie z nowym projektem. W sklepie wdrożono standardowe stoiska, zaś dealista, który wcześniej głównie specjalizował się  w sprzedaży ryb i mrożonek, postanowił wprowadzić do oferty również świeże mięso i wędliny.

Natomiast w oddziale  Lublin w miejscowości Rejowiec nastąpiło otwarcie Delikatesów Sezam należących do Marzeny Łoza. Jest to kolejny sklep tej właścicielki po Delikatesach Premium, który także otworzyła z naszą siecią. Sklep został na nowo ustawiony, towary zostały podzielone na grupy asortymentowe. Uporządkowano aleje między gondolami, dzięki czemu sklep zyskał na przestrzeni oraz zrobił się przejrzysty i jasny. Na te właśnie elementy w pierwszej kolejności zwracali uwagę klienci przybywający na otwarcie.

 Wspólnie z Eweliną Kuczyńską spółka otworzyła sklep w formacie Delikatesy  Premium w miejscowości Kalinowice. Sklep znajduje się przy głównej drodze z Zamościa do Tomaszowa Lubelskiego. Posiada  wizualizację zewnętrzną dedykowaną dla tego formatu, zaś wewnątrz zostały wdrożone standardy Premium oraz program PC Market, a miły personel zachęca do korzystania z promocji.

W Iwoniczu Zdrój  ruszyły  Delikatesy Premium Iwony Menet. Sklep przeszedł gruntowny remont, a  jego powierzchnia  sprzedaży to ponad 100 mkw. W sklepie na uwagę zasługuje pięknie rozbudowane stoisko alkoholowe oraz samoobsługowy regał Strefa Wina. Bardzo dobrze zaopatrzone są również stoiska świeże: pieczywo, warzywniak, nabiał oraz stoisko mięsno- wędliniarskie.

W miejscowości Szczebrzeszyn uruchomiono w formacie Delikatesy Premium sklep Artura Ciuryska. Placówka została wyposażona według standardów obowiązujących w sieci z zastosowaniem prawidłowych zasad merchandisingu. Profesjonalne przygotowanie sklepu obejmujące wizualizację zewnętrzną  i wewnętrzną oraz oferta cenowa zaowocowały w dniu otwarcia licznym przybyciem klientów.

Delikatesy Premium państwa Świeboda ruszyły w miejscowości Drzewica. Powierzchnia placówki to około 170 mkw. Sklep znajduje się w nowym obiekcie, w którym wdrożono  standardy Premium oraz zastosowano  profesjonalne  oświetlenie. Franczyzobiorcy   postawili   na świeżość i różnorodność asortymentu na stoisku mięsno- wędliniarskim, co było widoczne już w dniu otwarcia - profesjonalne ekspozycje   zachęcały do  robienia przez klientów zakupów. Tego dnia przygotowano różne atrakcje dla klientów, między innymi konkursy oraz promocje cenowe .

W miejscowości Wola Kotowa miało miejsce otwarcie Delikatesów Sezam należących do państwa Idec. Sklep został przekształcony ze sklepu tradycyjnego na samoobsługowy. Remont, nowe ustawienie wyposażenia, profesjonalne oświetlenie zaowocowało tym, że sklep stał się jasny i przestronny, a półka bardziej czytelna dla klienta.

Natomiast w miejscowości Wielkie Oczy ruszyły Delikatesy Premium Marty Furman  zlokalizowane w nowym 200 metrowym budynku. Sklep   został wyposażony według standardów obowiązujących w sieci z zastosowaniem prawidłowych zasad merchandisingu. W celu podniesienia jakości obsługi personel sklepów przed otwarciem został przeszkolony  z zasad merchandisingu oraz obsługi  programu PC Market. Ekspedientki dostały również  firmowe ubrania z logo Premium.

W  oddziale  Gdańsk, w  miejscowości  Grzybno miał miejsce remodeling sklepu  w  formacie Delikatesy Sezam. Placówka przeszła znaczącą metamorfozę. W sklepie  zmieniono ustawienie regałów uzyskując prawidłową komunikację, co zapewniło lepsze  funkcjonowanie  sklepu. Zostało również wprowadzone nowe wyposażenie zgodne z obwiązującymi w sieci standardami,  co całkowicie zmieniło wcześniejszy wygląd  wnętrza.

 W  oddziale Łódź w  miejscowości Konopnica został otwarty sklep Macieja  Podgórniaka w formacie Delikatesy  Premium. Sklep  przeszedł  głęboki remont. Zastosowanie prawidłowego layoutu wraz z wdrożeniem  standardów wyposażenia spowodowało, że stał się zdecydowanie bardziej funkcjonalny i nowoczesny .Wprowadzenie tych zmian umożliwiło również prawidłową ekspozycję towaru. W sklepie dominuje sprzedaż produktów mięsno –wędliniarskich, których producentem jest sam właściciel. W dniu otwarcia  klienci mogli skorzystać z przygotowanej  promocji oraz zakupić  wędliny prosto z wędzarni.

Kolejny sklep w formacie Premium  został uruchomiony w miejscowości Pajęczno u państwa Mielcarek, również w oddziale Łódź. To już drugi sklep tego właściciela, w którym wspólnie z siecią Nasz Sklep realizuje on koncept Premium  Placówka jest po generalnym remoncie, a ze względu na to, że jest to sklep nowo otwierany, partner postawił na wybór asortymentu w połączeniu  z różnorodnością produktów świeżych. W dniu otwarcia klienci robiąc zakupy nie kryli  zadowolenia.

Zmiany przeszły  również dwa kolejne sklepy, tym  razem w formacie Delikatesy Sezam .

Pierwszy remodeling  miał miejsce  u Kamili Piecyk w miejscowości Charlubia .Sklep przeszedł generalny remont, a jego  powierzchnia to 110 mkw. W sklepie  wdrożone  zostały planogramy ułożenia  z podziałem na grupy asortymentowe, których wprowadzenie  zdecydowanie polepszyło czytelność  produktów. Wdrożone nowoczesne standardy wyposażenia dopełniły wizerunek wnętrza sklepu.

Kolejne otwarcie miało miejsce  w Chrzanowicach  u Małgorzaty Podgórskiej . Wnętrze sklepu zostało odświeżone i odpowiednio doświetlone co  wraz z wdrożeniem standardów wyposażenia zapewniło placówce przestronność i nowoczesność. Została również odnowiona elewacja zewnętrzna obiektu.

 

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test