Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

NASZ SKLEP NIE ZWALNIA. OTWIERA KOLEJNE SKLEPY!

10.06.2021

Mało sprzyjająca tej wiosny pogoda nie zahamowała tempa otwarć sklepów franczyzowych sieci Nasz Sklep w różnych formatach. We franczyzach zarządzanych przez Specjał jest już w sumie 10 128 placówek handlowych wg danych na połowę maja.

W Lubaczowie  ruszyły Delikatesy Sezam. Należąca do Damiana Jaremkiewicza placówka posiada ponad 80 mkw. powierzchni handlowej i znajduje się w nowo wybudowanym, nowoczesnym budynku. Sklep usytuowany jest na osiedlu bloków mieszkalnych oraz domków jednorodzinnych. Sklep z racji położenia oferuje zarówno produkty tańszych marek,  jak również znanych, wiodących producentów. Pomimo niedużej powierzchni  ma bardzo bogatą ofertę towarową. Stoisko mięsno - wędliniarskie oraz regał z owocami i warzywami przyciągają szerokim wyborem oraz atrakcyjnymi cenami. Właściwie wyeksponowane oraz bezpośrednio dostępne dla klienta wina są dodatkowym atutem sklepu. Właściciel w swojej ofercie proponuje również kurczaka z rożna. Wszystkie produkty dostępne są również  przez aplikację, dzięki której klient może zrobić zakupy on-line i pojechać do sklepu w celu ich odebrania. Mogą zostać także dowiezione pod wskazany adres.

W miejscowości Stara Wieś koło Limanowej ruszyły Delikatesy Premium należące do Justyny Liszki. Dotychczas sklep miał tradycyjny charakter. Po gruntownym remoncie została powiększona sala sprzedaży, co pozwoliło na zwiększenie asortymentu i prawidłową ekspozycję towaru, natomiast klienci mogą swobodnie przemieszczać się i dokonywać zakupy. Wdrożenie sieciowych standardów wyposażenia przyniosło oczekiwany efekt: klienci nie kryli zadowolenia, zaś w dniu otwarcia korzystali chętnie z promocji zorganizowanych z tej okazji.

W  oddziale Tomaszów w miejscowości Wielącza Kolonia także ruszyły Delikatesy Sezam należące do Anny Pasieki. Delikatesy zostały profesjonalnie przygotowane do otwarcia - właścicielka  sklepu  przeprowadziła   remont  sali sprzedaży. Zdecydowała się również  na  całkowity remodeling sklepu obejmujący wymianę całego wyposażenia. W sklepie zostały wdrożone standardy sieci  oraz planogramy.

Kolejny otwierany w oddziale Tomaszów sklep to Delikatesy Premium Klaudii Kołodziejczyk. Właścicielka  postawiła po raz kolejny na sieć Nasz Sklep i otworzyła drugi sklep w tym formacie. Placówka została powiększona oraz wyremontowana, co dało powierzchnię sali sprzedaży 120 mkw.  i pozwoliło na dostosowanie jej do warunków i standardów Premium. Sklep powiększył swoja ofertę nabiałową, wędliniarską oraz mięsną, dodatkowo zaś dwa razy w tygodniu posiada w ofercie ciepłe wędliny. Sklep znajduje się przy głównej drodze przelotowej przez Szczebrzeszyn na Zamość. Przy sklepie znajduje się wygodny parking dla klientów.

W miejscowości Andrzejów, także w  oddziale Tomaszów, powstały Delikatesy Sezam należące do Renaty Kuli. Delikatesy mieszczą się w centrum miejscowości obok remizy strażackiej  i spełniają wszystkie standardy sieci . Właścicielka zdecydowała się na powiększenie sklepu poprzez zaadoptowanie zaplecza, dzięki czemu  zyskała dodatkowy metraż, co pozwoliło na rozszerzenie asortymentu. Sklep w swojej ofercie posiada  szeroki wybór wędlin, świeżego mięsa, warzyw, zwiększyła  się również oferta chemii gospodarczej.

Wspólnie z Grzegorzem Muchą otwarte zostały w pełni zmodernizowane Delikatesy Premium w miejscowości Gniewczyna Łańcucka. Sklep przeszedł całkowity remodeling, począwszy od nowego ustawienia sklepu, wymianę oświetlenia, po wdrożenie standardów i planogramów.

W oddziale rzeszowski na wspólne z Naszym Sklepem  otwarcie  Delikatesów  zdecydowała się Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu w Nowej Sarzynie. Sklep znajduje  się w miejscowości Tarnogóra. Tu również została powiększona sala sprzedaży, a obiekt przeszedł gruntowny remont zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki wprowadzeniu standardów wyposażenia oraz prawidłowej ekspozycji towaru sklep zmienił swój wizerunek. Wdrożono system samoobsługowy  i pojawił się regał Strefa Wina.

W oddziale Wrocław natomiast, w  miejscowości  Borzygniew,  został uruchomiony sklep w formacie Delikatesy Sezam należący do państwa Łepkowskich. Przeprowadzenie generalnego  remontu wraz z wymianą całości wyposażenia oraz przekształcenie sklepu tradycyjnego na samoobsługowy umożliwiło  zwiększenie ilości asortymentu  i jednocześnie  prawidłową ekspozycję towaru. Dzięki tym zmianom  klient  może teraz samodzielnie wybierać potrzebne mu produkty, także te, które dotychczas były mało widoczne, a tym samym lepiej zaspokajać  swoje potrzeby zakupowe.

Kolejne otwarcie również w formacie  Delikatesów  Sezam  miało  miejsce  w oddziale Gdańsk  w miejscowości Łebień.  Przeprowadzony  remont   w  połączeniu z wdrożeniem nowoczesnych standardów wyposażenia  znacznie  zmienił   wizerunek sklepu, który stał się bardziej przestronny. Prawidłowa ekspozycja towaru z podziałem na grupy asortymentowe zdecydowanie polepszyła czytelność i widoczność produktów.

Teresa  Grima uruchomiła w Bieruniu z Naszym Sklepem Delikatesy Sezam  o powierzchni 130 mkw. . W sklepie został przeprowadzony remodeling z zastosowaniem prawidłowego Layoutu i wdrożono sieciowe standardy wyposażenia.  W związku z tym sklep zmienił  całkowicie swój wygląd stając się sklepem przyjaznym i wygodnym do robienia zakupów. W placówce dostępny jest szeroki wybór produktów w każdej z grup asortymentowych, w tym również   artykułów świeżych.  Na szczególną uwagę zasługuje  stoisko mięsno -wędliniarskie, którego ekspozycja i jakość robi duże wrażenie.  

 W oddziale  Łódź  jedno z otwarć sklepu w formacie Delikatesy Premium miało miejsce w samym centrum zabytkowej Łodzi. Sklep Arkadiusza Kocika  znajduje się w odnowionej i reprezentatywnej części Łodzi w zabytkowym budynku noszącym nazwę  Księży Młyn, w związku z czym  trzeba było dostosować wizualnie sklep do otaczającej go architektury. W sklepie wykonano gruntowny remont wraz z wymianą całości wyposażenia oraz zmianą oświetlenia. Placówka liczy 130 mkw. powierzchni handlowej i oferuje około 4000 produktów. Właściciel sklepu postawił na różnorodność oferty w każdej z grup asortymentowych,  a w szczególności produktów świeżych,  gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolejne otwarcie  miało miejsce w  miejscowości Brzeziny.  W sklepie  Krystyny Urbańskiej zostały  wdrożone  standardy wyposażenia stosownie do dedykowanego formatu, których trudno nie zauważyć . Z racji powierzchni  liczącej 200 mkw. w sklepie jest  duży i zróżnicowany  asortyment. Na uwagę zasługuje pięknie wyeksponowana  wyspa owocowo-warzywna, która sprawia, że sklep już przy wejściu zaprasza  do zakupów różnorodnością barw oraz świeżością  produktów. Natomiast bogactwo oferty stoiska mięsno-wędliniarskiego powoduje, że trudno się oprzeć zakupom nawet najbardziej wymagającym klientom.

W każdej z placówek z okazji otwarcia zostały przygotowane liczne  oferty  promocyjne oraz  konkursy z nagrodami.  Po raz kolejny  wspólna  praca  i  zaangażowanie sieci i franczyzobiorców przyniosły sukces.  Licznie przybyli do nowo otwieranych placówek klienci nie kryli pozytywnego wrażenia informuje dyrektor ds. wdrożeń Nasz Sklep Kamila Tarsa.

 

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test