Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ W NOWEJ LOKALIZACJI

16.06.2021

Grupa Kapitałowa Specjał, lider branży dystrybucji produktów spożywczych z polskim kapitałem, zgodnie z przyjętą strategią rozwoju zwiększa możliwości logistyczne i  zmienia lokalizację oddziału hurtowego w Czeladzi, przeprowadza się do większego magazynu w Czeladzi ul. Gdańska 14 o powierzchni 6000 m.kw.

Nowa lokalizacja oddziału znajduje się przy skrzyżowaniu DK 86 i DK 94 w bezpośrednim sąsiedztwie autostrad A4 i A1 dzięki czemu transport produktów w różnych kierunkach może odbywać się szybko i sprawnie. Większe możliwości magazynowe przełożą się niewątpliwie na wzrost obrotów. W tym celu w niedalekiej przyszłości uruchomiona zostanie dystrybucja piwa, przetworów rybnych oraz zdecydowanie rozszerzona dystrybucja napojów.

Wraz z poszerzeniem oferty zwiększona zostanie również struktura Działu Sprzedaży o kolejnych Przedstawicieli Handlowych, a w ślad za tym poszerzona struktura logistyczna.

Grupa Kapitałowa Specjał istnieje na polskim rynku od 1990 r. Aktualnie posiada ona  19 oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju, ponad 10 200 sklepów franczyzowych (w ramach sieci Nasz Sklep, Livio, Rabat Detal, Market Plus) oraz obsługuje ok. 20.000 sklepów detalicznych. Na jej sukces pracuje niemal 5.500 pracowników, w tym ponad 360 przedstawicieli handlowych i koordynatorów sieci franczyzowych. Mimo że działalność Grupy Specjał koncentruje się na branży FMCG, to posiada ona również marki z branży medycznej czy ochrony osób i mienia czy finansowej.

Pandemia nie przeszkodziła Grupie Kapitałowej Specjał w realizacji założonych celów. Dynamiczny rozwój spowodował, że potrzeby w zakresie powierzchni magazynowej wzrosły.

 

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test