Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

KOLEJNA PLACÓWKA PREMIUM NASZ SKLEP NA POMORZU

21.08.2013

To już 86 placówka handlowa Sieci Premium Nasz Sklep należącej do firmy dystrybucyjnej wyłącznie z polskim kapitałem- Specjał. W sumie franczyza Naszego Sklepu we wszystkich formatach liczy już ponad 2500 sklepów.

Wraz z powstaniem przed rokiem oddziału dystrybucyjnego GK Specjał w Gdańsku także sieci franczyzowe spółki Nasz Sklep rozpoczęły pozyskiwanie partnerów detalicznych na terenie Pomorza. Już od kilku miesięcy działa tu kilka placówek pod szyldem Nasz Sklep.  A uruchomiony właśnie w samym centrum Tczewa nieopodal dworca kolejowego nowy sklep sieci Premium Nasz Sklep bez wątpienia stanie się na terenie Pomorza wyjątkowym sklepem pod tym szyldem w ciekawej formule.

Placówka liczy prawie 380 m2 powierzchni handlowe i oferuje ponad 4500 starannie dobranych pozycji asortymentowych, zaś klienci mają do dyspozycji nie tylko 5 stanowisk kasowych, ale także dobrze wyszkoloną i gotową do pomocy 20-osobową załogę sklepu. Jednak nie tylko to decyduje o wyjątkowości tczewskiej placówki. Sklep charakteryzuje się bowiem zarówno nietypową, jedyną w swoim rodzaju aranżacją wnętrza z wykorzystaniem rzeźbionych mebli, jak i szeroką ofertą produktów regionalnych, poszukiwanych przez pomorskiego klienta.

Tak szczególne podejście do organizacji placówki handlowej było nieodzowne biorąc pod uwagę fakt, iż działa ona w ścisłym, handlowym centrum Tczewa. Musi konkurować  z położonymi w promieniu 500 m zarówno małymi prywatnymi sklepami, jak i placówkami należącymi do 2 znanych sieci zagranicznych.  Nieopodal działa także duży sklep popularnej na Pomorzu sieci handlowej Merco. Jednak właściciele sklepu Premium, Justyna i Karol Wszędobył są przekonani, że działając w ramach sieci Premium Nasz Sklep ich placówka sprosta rynkowym wyzwaniom i doskonale poradzi sobie z tak trudną konkurencją.

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test