Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

BIESIADA HANDLOWA 30 sierpnia 2013 r.

03.09.2013

Biesiada rozpoczęła się o godz. 12:00 spotkaniem franczyzobiorców PSH Nasz Sklep.
Od godz. 14:00 rozpoczęła się część handlowa, podczas której odwiedzający mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty i nabyć towar na bardzo atrakcyjnych warunkach. Spotkanie było okazją do wręczenia nagród oraz dyplomów dla Franczyzobirców za aktywne uczestnictwo w działaniach marketingowych sieci, które powędrowały do: Bewa s.c. A. Chudzikiewicz, E. Jandziś w Dynowie; Perfekt Plus Krzysztof Paściak w Bachórzu; PPHU Madej Marcin Madej w miejscowości Knapy; Gminna Spółdzielnia „SCh” w Strzyżowie; FU Wolant Paweł Wolanin w Niebocku. Wyróżnienia za wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości otrzymali: Gminna Spółdzielnia „SCh” w Rymanowie; FPUH Ekomar Marek Barczak w Wysokiej Głogowskiej; Gminna Spółdzielnia „SCh” w Głogowie Małopolskim; Gminna Spółdzielnia „SCh” w Grodzisku Dolnym; Gminna Spółdzielnia „SCh” w Ropczycach; Gminna Spółdzielnia „SCh” w Leżajsku; Handel i Usługi Transportowe Jerzy Baran w miejscowości Kliszów; Gminna Spółdzielnia „SCh” w Harasiukach; Sklep Spożywczo- Przemysłowy Piotr Chorzępa w miejscowości Trzeboś. W trakcie Biesiady odbyła się sprzedaż prac artystów, z której dochód przekazany został na pomoc niepełnosprawnym dzieciom w ramach działań Fundacji Specjał, która w tym roku uzyskała status organizacji pożytku publicznego.

Zakończeniem części handlowej biesiady był przygotowany przez firmę CEDC Polska pokaz barmański wraz z degustacją. O godz. 22:00 biesiadny nastrój przy dźwiękach muzyki, grillach i piwie został na chwilę zakłócony, bowiem oczom wszystkim na niebie ukazał się pokaz sztucznych ogni przygotowany specjalnie na tę okazję.

Pogoda, jak na tak kapryśną porę roku wyjątkowo dopisała. Biesiada była doskonałą okazją nie tylko do promocyjnych zakupów, ale również rozmowy z przyjaciółmi poznanych podczas wyjazdów w ramach programów lojalnościowych organizowanych przez Specjał , z którymi na co dzień ogrom obowiązków często nie pozwala się spotkać. Firma Specjał ze swej strony bardzo dziękuje producentom oraz klientom za uświetnienie swoją obecnością plenerowej biesiady i tym samym zaprasza do ponownego spotkania podczas listopadowych targów.

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test