Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

BAL KUPCÓW - SPECJAŁ O/WROCŁAW 17.02.2012 r.

Po krótkim namyśle również tegoroczny, „ostatkowy” Bal Kupców zdecydowaliśmy się zorganizować w tej samej Restauracji Letniej, która jakże znakomicie ugościła nas w październiku. Obawy znużenia miejscem okazały się nieuzasadnione. Perfekcyjna obsługa, wyśmienite jedzenie i, jak na wrocławskie standardy, bardzo korzystne warunki finansowe, o świetnej, sprawdzonej orkiestrze nie zapominając, po raz kolejny stały za spektakularnym sukcesem imprezy.

Tym razem zaprosiliśmy więcej gości a i tak ogromna frekwencja mile nas zaskoczyła. Z awizowanych 263 osób, na bal przybyło 250 gości. Zdecydowaną większość stanowili nasi klienci, siłą trzydziestu osób reprezentowani byli producenci, z Grupy Kapitałowej Specjał – obok działu  sprzedaży i dyrekcji oddziału, podejmowaliśmy Prezesa sieci Nasz Sklep wraz ze współpracownikami.

Choć rozpoczęcie imprezy awizowaliśmy na godzinę 19, a uroczyste otwarcie przez Jana Sałatę i Tomasza Sarzyńskiego miało miejsce o dwudziestej, goście docierali praktycznie do 21. Taki urok klientów prowadzących placówki detaliczne. Po rozdaniu nagród za największe zakupy liczone od początku roku (w sumie wyróżniliśmy 10 podmiotów) i uhonorowaniu najbardziej aktywnych uczestników sieci Nasz Sklep zabawa rozpoczęła się na całego. Prowadzący bal – Tomasz Chrąchol – przeprowadził 3, nazwijmy to sesje konkursowe. Wszystkie pytania dotyczyły marki PL. , zasad jej dystrybucji, kategorii w jakich występują i pozycjonowania cenowego. W holu restauracji zorganizowaliśmy dodatkowo wystawę produktów PL i Nasz Sklep. Nadto każdy z gości – wychodząc z imprezy dostawał upominek w postaci próbek tych towarów.

Tradycyjnie już w okolicach spokojniejszych – czyli w strefie przy szatni i palarni – na telebimach wyświetlaliśmy film o GK Specjał.

Impreza zakończyła się w pól do czwartej nad ranem.

Bez ekscesów, bez skandali.

… pełnym sukcesem.

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ WĄGROWIEC
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
Mapa serwisu | Polityka cookies

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał.

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test