Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

BIESIADA HANDLOWA - 25 maja 2012 r. Dwór OSTOYA w Jasionce

25 maja br. na terenie Dworu Ostoya w Jasionce odbyła się kolejna Biesiada Handlowa zorganizowana przez Specjał Sp. z o.o. oraz  PSH "Nasz Sklep".

Słoneczna aura sprzyjała realizacji planów sprzedażowych oraz rozmowom handlowym. Piknik tradycyjnie składał się dwóch części: handlowej oraz biesiadnej. Piknik poprzedzały liczne konferencje zorganizowane przez PSH NASZ SKLEP w tym również walne zgromadzenie akcjonariuszy oraz prezentacja na temat „W którym kierunku zmierza handel FMCG w Polsce? Rola Grupy Kapitałowej Specjał w procesie kreowania rynku”, w której prelegentami byli: Krzysztof Tokarz- Prezes Zarządu GK Specjał i Robert Krzak- Dyrektor rozwoju, członek zarządu GK Specjał.  Spotkanie handlowe było również świetną okazją do podsumowania działań FUNDACJI SPECJAŁ. Po zakończonej części handlowej odbyła się aukcja podczas której zlicytowane zostały prace wykonane przez osoby niepełnosprawne z Warsztatów Terapii Zajęciowej. Dochód uzyskany z licytacji został przeznaczony na dalszą pomoc dzieciom niepełnosprawnym.

Od godz. 14:00 obecni kupcy mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej szerokiej oferty handlowej wystawców. Obecni byli także producenci wędlin, ryb, lodów, wyrobów alkoholowych proponując na swoich stoiskach degustacje. Wiosenne Targi Spożywcze odwiedziło ponad 3 tysiące klientów. Pojawiło się szereg nowości m.in.: Kuracjusz Beskidzki, Zbyszko czy producenci wyrobów alkoholowych, którzy po raz pierwszy zaprezentowali swoją ofertę podczas wiosennych targów.

Impreza była również okazją do wręczenia dyplomów i nagród dla franczyzobiorców z promocji WIELKIE PUNKTOWANIE. Nagrody otrzymali: Gminna Spółdzielnia „SCh” w Leżajsku; FHU "PLUS-BIS" Józef Gonet, Andrzej Gonet Sp. Jawna; Gminna Spółdzielnia "SCh" w Strzyżowie; FU "WOLANT" Wolanin Paweł; Gminna Spółdzielnia "SCh" w Rymanowie; Sklep Ogólnospożywczy Bogdan Świder; Gminna Spółdzielnia "SCh" w Domaradzu; Delikatesy "Jantar" Marek Pawełko; Gminna Spółdzielnia "SCh" w Brzostku. Dyplomy za wzorową działalność otrzymali: Gminna Spółdzielnia "SCh" w Grodzisku Dolnym, Gminna Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna w Błażowej, Gminna Spółdzielnia "SCh" Nisko.

Zakończeniem części handlowej była zabawa, która trwała do białego rana przy grillach, piwie i muzyce zespołu biesiadnego. Zwiedzający mogli spróbować swoich sił w ujeżdżaniu byka i powalczyć o Puchar Prezesa.  Dodatkową atrakcją był zaprezentowany o godz. 22:00 pokaz sztucznych ogni.

Piękna pogoda, 130 wystawców niewątpliwie wpłynęło na rekordową sprzedaż, która była bliska wynikom osiąganym na listopadowych targach spożywczych. Najlepsza piątka producentów, która uzyskała największe wzrosty to: Grupa Maspex, Kraft Foods Polska, Nestle Polska, Stock Polska, ZT Kruszwica.

Firma Specjał serdecznie dziękuje producentom oraz klientom za uczestnictwo w corocznej imprezie plenerowej i zaprasza na targi organizowane w listopadzie.

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAPKOWICE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŚREM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test