Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

PORADNIK HANDLOWCA - MARZEC 2019

W marcowym wydaniu magazynu Poradnik Handlowca ukazał się artykuł o handlu w Czempiniu – niewielkim miasteczku, w którym doskonale funkcjonuje handel detaliczny. Co więcej działają w nim sklepy należące do różnych sieci handlowych. Między innymi w centrum miasta znajduje się sklep Livio. Sklep cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów, ponieważ mogą w nim znaleźć świeże artykuły oraz liczyć na miłą i fachową obsługę.

 

WIADOMOŚCI HANDLOWE - LUTY 2019

W magazynie Wiadomości Handlowe ukazał się wywiad z Krzysztofem Gradeckim, współwłaścicielem Polskiej Grupy Drogeryjnej i udziałowcem spółki Rabat Detal. Opowiedział on o przejęciu większościowych udziałów spółki Rabat Detal przez Grupę Kapitałową Specjał. Jego zdaniem Specjał, jako nowy inwestor jest w stanie efektywnie rozwijać biznes. Według niego firma jest potężnym podmiotem handlowym. W wywiadzie zdradził również plany na realizację w sklepach sieci Nasz Sklep czy Livio pewnych projektów drogeryjnych.

 

PORADNIK HANDLOWCA - LUTY 2019

W magazynie Poradnik Handlowca ukazał się obszerny wywiad z Janem Sałatą, Prezesem Zarządu PSH Nasz Sklep. W wywiadzie Jan Sałata podkreślił dobre wyniki jakie sieć odnotowała w zeszłym roku, a to głównie wzrost ilości nowych sklepów aż o 171. Jak stwierdził spadające rentowności w handlu detalicznym skłaniają przedsiębiorców do przyłączania się do sieci detalicznych. Tymczasem działanie w ramach dużej organizacji pozwala na korzystanie z efektów skali. Prezes Jan Sałata dodał, że sieć w kolejnych latach będzie pracowała nad poprawą rozpoznawalności, ujednoliceniem czy informatyzacją.

 

PORADNIK HANDLOWCA LUTY 2019

Na łamach Poradnika Handlowca zamieszczono informację, że od stycznia br. stanowisko Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Handlowego PPHU Specjał objął Remigiusz Czernecki. W materiale po krótce przedstawiono doświadczenie nowego wiceprezesa. Wspomniano również o jego kompetencjach i obowiązkach w firmie.

 

HURT I DETAL - STYCZEŃ 2019

W edytorialu magazynu Hurt i Detal, Tomasz Pańczyk, Redaktor Naczelny, piszę o obecnej sytuacji w handlu w kontekście zachodzących zmian.  Wspomina o znacznej ilości przejęć czy likwidacji niektórych sklepów, a nawet całych brandów. Podkreśla jednak, że na polski rynek wyróżnia obecność silnych hurtowników, takich jak Specjał, którzy mocno wspierają właścicieli małych sklepów spożywczych,

 

HANDEL - GRUDZIEŃ 2018

W grudniowym wydaniu magazynu Handel opublikowano relację z debaty „Handel i producenci to dwie strony medalu. Dlaczego nie jedna? Blaski i cienie współpracy polskich dystrybutorów i producentów”. Dyskusja ta odbywała się w ramach części merytorycznej listopadowych targów organizowanych przez GK Specjał. W debacie udział wzięli udział producenci, a jej moderatorem była redaktor naczelna „Handlu” – Barbara Mikusińska-Ozdobińska. Podczas dyskusji poruszono wiele istotnych tematów dotyczących teraźniejszości i przyszłości polskiego handlu.

 

HURT I DETAL – GRUDZIEŃ 2018

W grudniowym wydaniu magazynu Hurt i Detal znalazła się rozmowa z prezesem Grupy Kapitałowej Specjał. W udzielonym wywiadzie prezes opowiedział o bieżącej sytuacji w polskim handlu detalicznym i hurtowym, w także perspektywach rozwoju. W rozmowie prezes GK Specjał znaczył, że polski rynek jest jednym z najbardziej konkurencyjnych w Europie, dlatego wiele firm  nie  radzi sobie i w efekcie zawęża swoją działalność, albo całkowicie się wycofuje. Jednocześnie dodał, że firma Specjał ma przed sobą obiecujące perspektywy rozwoju. Jak mówił doświadczona kadra i dobre wyniki finansowe pozwalają firmie na realizacje śmiałych i dużych projektów m.in. przejęć. W kontekście planów na kolejne lata prezes GK Specjał zapowiedział rozwój firmy i zwiększenie obrotów.

 

STREFA BIZNESU – LISTOPAD 2018

Na łamach magazynu Strefa Biznesu znalazła się relacja z XIV Gali Podkarpackiego Klubu Biznesu, podczas której nagrodzono osoby oraz firmy, które wnoszą szczególny wkład w rozwój regionu oraz promują Polskę i Podkarpacie za granicą. W gronie zaproszonych gości znalazł się prezes grupy Kapitałowej Specjał – Krzysztof Tokarz.  

 

PORADNIK HANDLOWCA – GRUDZIEŃ 2018

W magazynie Poradnik Handlowca zmieszczono artykuł podsumowujący IX edycję ogólnopolskiego konkursu dla niezależnych handlowców pod nazwą „Odśwież swój sklep”.  Zwycięzcę wyłoniła redakcja pisma oraz sponsorzy. To właśnie w gronie sponsorów znalazła się Grupa Kapitałowa Specjał. Nasza firma dla zwycięskiego sklepu „Delikatesik” w Krzeszowicach ufunduje kompletne wyposażenie sklepu (meble oraz sprzęt chłodniczy).

 

PORADNIK HANDLOWCA – GRUDZIEŃ 2018

W ostatnim w tym roku wydaniu magazynu Poradnik Handlowca opublikowano podsumowanie XXI Targów Biznes Żywność Medycyna Auto Flota 2018. W materiale podkreślono rekordową skalę wydarzenia – zarówno w kwestii  zaprezentowanej oferty handlowej, jak również frekwencji wśród odwiedzających. Zaznaczono, że liczba blisko 300 wystawców to jeden z najlepszych wyników w całej ponad 20-letniej tradycji tego wydarzenia. W materiale wspomniano także o uroczystej Gali Wieczornej, podczas której goście bawili się na koncercie gwiazdy wieczoru – zespołu Zakopower oraz o występie Zenona Martyniuka. W tekście czytamy również o ogólnopolskim kongresie „Dokąd zmierza polski handel?”, który był zorganizowany w ramach Targów.

 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  Nastepna  55

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KALISZ

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test