Strona główna

Wyszukiwarka

szukaj

Subskrypcja

zapisz

DLAHANDLU.PL– LUTY 2018

Serwis dlahandu.pl zamieścił informację o tym, iż GK Specjał chce rozwijać projekt „Partnerstwo dla handlu”, w ramach którego proponuje hurtownikom współpracę. Jak informuje firma, program ma być odpowiedzią na wzrost konkurencji ze strony dyskontów oraz zagranicznych sieci. Obecnie firma wdraża podobną współprace z kilkoma podmiotami. Redakcja przypomina, iż o projekcie firma informowała w maju ubiegłego roku. Krzysztof  Tokarz, prezes GK Specjał informował wówczas, że projekt zostanie zbudowany na partnerskich relacjach między GK Specjał oraz hurtowniami. Obecnie program ma być kontynuowany. - Szukamy partnerów prowadzących działalność hurtową posiadającą bazę klientów, których potencjalny rozwoju ograniczony jest ze względu na brak środków finansowych, zaplecza detalicznego, doświadczenia, wsparcia informatycznego, warunków zakupowych, itp. elementów, które są potencjałem naszej Grupy. W ramach projektu „Partnerstwo dla handlu” zapewniamy partnerowi w/w elementy rozwojowe, które przełożą się na rozwój naszych działalności – informuje spółka.Całość dostępna tutaj.

PORTALSPOZYWCZY.PL – LUTY 2018

W sekcji Wiadomości serwisu portalspozywczy.pl ukazała się informacja, iż Grupa Kapitałowa Specjał wychodząc naprzeciw zmianom rynkowym, mając na uwadze rozwój konkurencji ze strony dyskontów oraz zagranicznych sieci handlowych zaprasza do projektu „Partnerstwo dla handlu”. Z materiału dowiadujemy się, iż Specjał szuka partnerów prowadzących działalność hurtową posiadającą bazę klientów, których potencjalny rozwoju ograniczony jest ze względu na brak środków finansowych, zaplecza detalicznego, doświadczenia, wsparcia informatycznego, warunków zakupowych, itp., czyli elementów, które są potencjałem GK Specjał. Projekt "Partnerstwo dla handlu" zbudowany jest na partnerskich relacjach pomiędzy firmami, którego celem jest wzajemny dynamiczny rozwój na zasadzie synergii – tłumaczy Specjał. Cały artykuł dostępny tutaj.

PORTALSPOZYWCZY.PL – LUTY 2018

W serwisie portalspozywczy.pl opublikowany został materiał informujący o tym, iż Polska Sieć Handlowa Livio organizuje szkolenia z dofinansowaniem unijnym dla właścicieli i personelu franczyzy Livio i Nasz Sklep, a także dla partnerów handlowych Grupy Kapitałowej Specjał. Dalej czytamy, iż do tej pory pozyskano środki unijne i zorganizowano szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta, programów komputerowych zarządzających sklepem, merchandisingu oraz obsługi stoisk specjalistycznych (mięso – wędliny, warzywa – owoce). W artykule podkreślono, iż dużym zainteresowaniem wśród właścicieli firm cieszy się cykl szkoleń z zakresu BHP dla pracodawców. Po ukończeniu tego szkolenia pracodawcy mogą szkolić swoich pracowników w zakresie BHP. Cały materiał dostępny tutaj.

WIADOMOSCIHANDLOWE.PL– LUTY 2018

W serwis wiadomoscihandlowe.pl zamieszczony został artykuł informujący, iż Specjał Finanse, spółka zależna GK Specjał uruchomiła sklep online. W ofercie znajduje się laptopy i tablety, telefony, routery i modemy LTE, a także wybór gadżetów elektronicznych i akcesoriów GSM. Jak czytamy w materiale można w nim dokonywać zakupów detalicznych i hurtowych, ponadto istnieje możliwość dokonania zakupów w systemie ratalnym. Z artykułu dowiadujemy się, iż co do zasady sklep jest przeznaczony dla franczyzobiorców i detalistów współpracujących z GK Specjał, jednak z regulaminu wynika, że klientem e-sklepu może zostać każda firma lub dorosła osoba fizyczna. Cały artykuł dostępny tutaj.

ZYCIEHANDLOWE.PL - LUTY 2018

W internetowym wydaniu gazety Życia Handlowe opublikowany został artykuł informujący o tym, iż poznański oddział Polskiej Sieci Handlowej Livio S.A. kontynuuje politykę rozwoju i przekracza granice województwa wielkopolskiego. W materiale czytamy, iż w styczniu do tego oddziału dołączyło 13 nowych placówek, w tym kolejne trzy w województwie lubuskim. Na koniec stycznia w tym regionie pod szyldem Livio działało już 506 sklepów. W artykule opisane zostały także czynniki determinujące wybór przystąpienia właścicieli sklepów do PSH Livio. Są to m.in. systematyczne działania marketingowe i promocyjne, nacisk, jaki Livio stawia na podnoszenie jakości obsługi, zwiększanie wizualnej atrakcyjności sklepów, rozszerzanie asortymentu oraz zasięgu terytorialnego, a także dostęp właścicieli sklepów do szkoleń e-learningowych i  możliwości rozwoju. Cały materiał dostępny tutaj.

DLAHANDLU.PL– LUTY 2018

Jak czytamy w serwisie dlahandlu.pl w styczniu do poznańskiego oddziału sieci Livio dołączyło 13 nowych placówek, w tym kolejne 3 nowe sklepy w województwie lubuskim. Na koniec stycznia w tym regionie pod szyldem Livio działało już 506 sklepów. Poznański oddział Polskiej Sieci Handlowej Livio S.A. kontynuuje tym samym politykę rozwoju i przekracza granice województwa wielkopolskiego. Z materiału dowiadujemy się, iż PSH Livio S.A. należąca do GK swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę i  zrzesza już ponad 2300 placówek nie zwalniając tępa ekspansji. Dalej czytamy m.in. o czynnikach, które decydują o wyborze przystąpienia do PSH Livio. Cały materiał dostępny tutaj.

WIADOMOSCIHANDLOWE.PL– LUTY 2018

W serwisie internetowym Wiadomości Handlowych opublikowano artykuł „Wielkopolskie Livio ma już ponad 500 placówek”, z którego dowiadujemy się, iż w styczniu do poznańskiego oddziału sieci Livio dołączyło 13 nowych placówek, w tym kolejne trzy w województwie lubuskim. Tym samym poznański oddział przekracza granice województwa wielkopolskiego. Jak czytamy dalej na koniec stycznia w tym regionie pod szyldem Livio działało już 506 sklepów. W materiale podkreślono, iż PSH Livio to rozpoznawalna marka, w pełni oparta na polskim kapitale. Franczyzodawca oferuje systematyczne akcje marketingowe. Kupcy mogą też skorzystać z pomocy operatora w zakresie remodelingu sklepów i wdrażania planogramów. Mają też stały dostęp do szkoleń e-learningowych i możliwości rozwoju. Cały artykuł dostępny tutaj.

DLAHANDLU.PL– LUTY 2018

W serwisie dlahandlu.pl ukazała się informacja, iż spółka Specjał Finanse uruchomiła sklep internetowy poprzez który można zamawiać  m.in.: telefony, laptopy, routery, modemy LTE oraz inne akcesoria. Jak czytamy w materiale, oferta nowo otwartego sklepu internetowego skierowana jest do klientów detalicznych i  hurtowych.

 

WIADOMOSCIHANDLOWE.PL– LUTY 2018

W internetowym wydaniu Wiadomości Handlowych opublikowany został artykuł informujący o tym, iż Polska Sieć Handlowa Livio organizuje szkolenia z dofinansowaniem unijnym dla właścicieli i personelu franczyzy Livio i Nasz Sklep, a także dla partnerów handlowych GK Specjał. Poziom dofinansowania waha się od 50 proc. do 80 proc. (uzależnione jest to od wielkości firmy, wykształcenia, wieku uczestników szkolenia oraz regionu, w którym działa przedsiębiorstwo). Jak dowiadujemy się z  materiału, do tej pory z sukcesem pozyskano środki unijne i zorganizowano szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta, programów komputerowych zarządzających sklepem, merchandisingu oraz obsługi stoisk specjalistycznych. Dalej czytamy, iż dużym zainteresowaniem wśród właścicieli firm cieszy się cykl szkoleń z zakresu BHP dla pracodawców. Po ukończeniu tego szkolenia pracodawcy będą mogli szkolić swoich pracowników w zakresie BHP. Właścicieli i menadżerów firm współpracujących z Grupą Kapitałową Specjał zainteresowanych szkoleniami dla kadry zarządzającej lub swoich pracowników PSH Livio zaprasza do kontaktu – poinformowano w artykule. Cały materiał dostępny tutaj.

POPON.PL - STYCZEŃ 2018

Na łamach serwisu popon.pl rozpoczęto publikacje cyklów wywiadów z Członkami Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, w którym przedstawiani będą Pracodawcy, którzy swoją pasją, pomysłem, działalnością wskazują kierunek innym. POPON chce chwalić i promować sukcesy swoich Pracodawców. Jako pierwszy z cyklu opublikowany został  wywiad z Prezesem Zarządu Grupy Kapitałowej Specjał Krzysztofem Tokarzem. W wywiadzie Prezes Tokarz tłumaczy czym zajmuje się firma, charakteryzuje swoich klientów i omawia najważniejsze projekty, które zrealizowała lub realizuje  Grupa. W materiale poinformowano, iż GK Specjał jest przedsiębiorstwem, które od lat stwarza warunki pracy i rozwoju pracownikom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Krzysztof Tokarz podkreśla, iż osoby niepełnosprawne starają się wykonywać swoją prace jak najlepiej, bardzo ją sobie cenią i jeśli ją podejmują robią wszystko żeby jej nie stracić, ale wymagają też szczególnych środków dotyczących warunków pracy, opieki przełożonych i wymogów technicznych. Prezes wyjaśnia, iż GK Specjał stara się z roku na rok podnosić te standardy pracy. W wywiadzie Krzysztof Tokarz mówi o  konieczności zwiększenia kwoty dofinansowań, które niestety w ostatnich latach cały czas spadają. Akcentuje, iż niezbędne są motywatory dla pracodawców i określone ulgi które, będą rekompensować zwiększone nakłady w infrastrukturę oraz ujednolicone przepisy zatrudniania dla ZPCHR jak również dla firm z otwartego rynku, bez szeregu wymogów. Poza tym szereg pojawiających się kontroli i skomplikowane przepisy i ich różna i niejasna interpretacja powodują czasochłonność i zaangażowanie wielu osób w ten proces co również jest kosztogenne – podkreśla w wywiadzie Prezes GK Specjał Krzysztof Tokarz. Cały wywiad dostępny tutaj.

1  Poprzednia  5  6  7  8  9  10  11  12  13  Nastepna  57

Grupę Kapitałową Specjał tworzą:

CENTRALA SPECJAŁ RZESZÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ RZESZÓW (FRANCO)
SPECJAŁ ODDZIAŁ CZELADŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ WROCŁAW
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ KRAKÓW
SPECJAŁ ODDZIAŁ TOMASZÓW LUBELSKI
SPECJAŁ ODDZIAŁ WARSZAWA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LESZNO
SKLEPY WŁASNE LUBAZO
SPECJAŁ ODDZIAŁ KĘDZIERZYN-KOŹLE
SPECJAŁ ODDZIAŁ MSZANA DOLNA
SPECJAŁ ODDZIAŁ GDAŃSK
SPECJAŁ ODDZIAŁ ŁÓDŹ
SPECJAŁ ODDZIAŁ SZCZECIN
POLSKA SIEĆ FRANCZYZOWA NASZ SKLEP
DELIKATESY PREMIUM NASZ SKLEP
DELIKATESY SEZAM
LIVIO
CEZAL RZESZÓW
CEZAL ŚLĄSKI
SPECJAŁ OCHRONA
SPECJAŁ FINANSE
NASZ SKLEP OCHRONA
ARMA KROSNO
HANDEL POLSKI
RABAT DETAL
SIEĆ ALIGATOR
SPECJAŁ ODDZIAŁ RADOM
SPECJAŁ ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA
SPECJAŁ ODDZIAŁ LUBLIN

© Copyright 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Specjał. | Mapa serwisu | Polityka cookies

Powered by: CMS Edito

Realizacja: Ideo,

Website Security Test